15,1 TL
Standart Teslimat : 17 Ağustos - 20 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Vahşetin Çağrısı Kitap Açıklaması

 

Amerikan edebiyatının büyük ustalarından Jack London'ın unutulmaz romanı Vahşetin Çağrısı hemen hemen tüm dillere çevrilmiş, gerçek anlamda bir klasik niteliği kazanmıştır.
Dünya edebiyatında kendi kendini yetiştiren yazarların en yetkin örneklerinden biri olan Jack London, en güçlü ve etkileyici yapıtlarından biri sayılan Vahşetin Çağrısı'nda, kızağa koşulan bir kurt köpeğinin amansız yaşam savaşını anlatır. Alaska'nın yabanıl ortamında yaşayan insanların acımasızlığından payına düşeni alan Buck, ayakta kalabilmek için inanılmaz bir savaş verecek, giderek yabanın çekiciliğine kapılarak özgür seçimini yapacaktır.
Ne ki, Buck'ın bir köpek olduğunu bilmesek, onun başından geçenleri bir insanın zorluklarla dolu yaşamöyküsü olarak da okuyabiliriz. London, bir köpeğin öyküsünün ardında, insanlık durumunun ürkütücü bir panoramasını önümüze serer.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

10.01.2021

Unutulmayanlardan...

Küçük bir çocukken babamın sayesinde Jack London ile tanıştım, okuduğum ilk kitabıdır,beni çok etkilemişti... Halen en sevdiklerim arasındadır. "İnsan" nedir anlatır... Buck yıllardır içimde yaşayan bir dost gibi..Çaresizlik ve öfke içinde "kendin"i duyabilmeyi ve kendinden doğan umudu,varolmayı hatırlatır...

31.10.2019

Etkileyici

İlahi bakış açısıyla yazılmış bir kitap. Bir köpeğin duygularını, düşüncelerini, hissettiklerini yadırgamadan anlayabileceğimiz, sanki Buck'ın duyguları gerçekten öyleymiş gibi düşündürebilen çok başarılı bi anlatım tarzına sahip. Vahşetin Çağrısı'nı okurken hikayedeki duygu yoğunluğunu hissettim bundan dolayı beni çok etkiledi. Ağladım, güldüm, sinirlendim, üzüldüm, acıdım, heyecanlandım... çok fazla duyguyu bir kitapta yaşadım. Birçok şeyi sorguladım, birçok konuda düşündürdü. Hayvanlara karşı daha duyarlı, daha şefkatli, sevgi dolu olmaya teşvik etti. Herkesin okuması gereken etkileyici bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.