Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Pir Vilayet sadece okuyuculara nefes, ışık ve Tanrısal Nitelikler üzerine yapılan belirli bazı uygulamalar ve dalınç çalışmalarında rehberlik etmekle yetinmiyor, aynı zamanda dünyanın büyük dinî ve ahlaki öğretilerinin sayfalarından kendilerine nasıl kişisel olarak birer öğretmen bulabileceklerini de gösteriyor. Bütün bunlara ilaveten evimizi, işyerimizi ve yaşamımızın geçtiği diğer alanları nasıl "Tanrı'nın Varlığı için birer tapınak" haline getirebileceğimiz konusunda bizi keşfe çıkıyor.

Pir Vilayet okuyuculara erenlerin tutkusunu ve çağdaş yaşamdaki bilgi kovalamacasını aydınlanmış bir yaşam yaratabilmek için nasıl kullanacaklarını gösteriyor. Manevi bir simyacı gibi, kadim sufi bilgeliğini kuantum biliminin bilinç genişleten kuramları ve kaçınılmaz bir sosyal vicdan anlayışıyla birleştiren Pir Vilayet, arayış içinde olan günümüz insanına son derece uygun ruhsal bir uygulama alanı yaratmıştır.Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yükünç Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.