3,5/5 - 3 Kişi Yorum Yap

İlk Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 700

Dil : Türkçe

2. Dünya Savaşı'nın sonunda yirmi yaşındaki Vera bilinmeyen bir saldırgan tarafından vahşice tecavüze uğrar. Bu tecavüz sonucu dünyaya gözlerini açan Fred ileride yetenekli bir boksör olacaktır. Vera'nın ... Tamamını gör
30,0 TL
50,0 TL %40
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


2. Dünya Savaşı'nın sonunda yirmi yaşındaki Vera bilinmeyen bir saldırgan tarafından vahşice tecavüze uğrar. Bu tecavüz sonucu dünyaya gözlerini açan Fred ileride yetenekli bir boksör olacaktır. Vera'nın küçük oğlu Barnum tarafından anlatılan Üvey Kardeş, Barnum ile Fred'in özel ve tuhaf ilişkisine odaklanırken, iki kardeşin aralarındaki rekabeti, bağımlılığı ve sevgiyi gözler önüne seriyor. İnce bir detaycılıkla işlenmiş karakterlerle dolu bu ödüllü roman Norveç edebiyatını yakından tanımak isteyenler için bulunmaz bir fırsat.

"Ertesi gün Arnold denize açılıyor. Aurora ilkin karşı çıkıyor ama babası diretiyor. Oğlanın sertleştirilmesi gerek. Çocuk sağ kalmayı öğrenecek. Başka bir düşünceye yer yok. Bu yalın, aydınlık ve güzel. Her şey buna bağlı."
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 700

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Aylak Adam

 

Puanlamalar

%33,3
%33,3
%0
%33,3
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
Şerefe Barnum!

Gereksiz uzun ama yine de güzel bir kitap. Çok güzel bir çeviri. Fakat sona doğru arttıkça artan yazım hataları. Her durumda İskandinav edebiyatı güzel.