Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Uçan Spagetti Canavarının Kutsal Kitabı

Uçan Spagetti Canavarının Kutsal Kitabı

Uçan Spagetti Canavarının Kutsal Kitabı

9/10 - 35 Kişi FAVORİLERİME EKLE
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Pastafaryanların ve doğal olarak pastafaryanizmin kutsal kitabı en nihayet ülkemiz topraklarına da nüzul oldu. Son Peygamber (şimdilik) Henderson, Tanrımızın (uçan spagetti canavarı) sözünün Türkiye topraklarında Türkçe yayımlanmasının, cennette: striptizci kızlar ve bol köpüklü taze bira ile ödüllendireceğini tahmin ettiğini açıkladı.


-Ramen-


 


Hakkımızda daha çok şey okudukça, Uçan Spagetti Canavarı'nın gerçek yaratıcı olduğuna ve FSMizmin belki de gelmiş geçmiş en iyi din olduğuna daha çok ikna olacaksınız.


 


Devam edin. Bizi otuz günlüğüne deneyin. Eğer bizden hoşlanmazsanız, eski dininiz sizi seve seve geri kabul edecektir. Jain'ler hariç tabii, onların duyguları çok kolay incinir.


-Ramen-


 

(Tanıtım Bülteninden)

İlk Baskı Yılı : 2010

Baskı Sayısı : 5. Basım

Sayfa Sayısı : 196

Ebat : 14x22

Dil : Türkçe

ISBN: 9786055532093

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Şüphesiz ki dua candır! Gene şüphesiz ki ona dua edenler makarnanın en güzeliyle, striptizci kızlar ve cillop oğlanlarla, biranın en soğuğu ve köpüklüsüyle ödüllendirilecektir! E o zaman, neden dua edenlerden olmayasınız? RAmen..

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (2)

Boş...

Ben de kitap yazabilirim, alın işte yazdım... Tarzında bir kitap.Ben tamamını okuyamadım.

Komik.

Bazı kitaplar vardır, sadece bir fikri veya ideolojiyi temsil etmek için alıp kitaplığınıza koyarsınız. Bu kitap da onlardan biri. Çoğu kutsal kitap kadar yüzeysel ve edebi değerinin epey üzerine çıkmış bir reklam ağının ürünü. Anlamsız, komik, absürd ve boş... Kısacası tam bir kutsal kitap :)