Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Uçan Spagetti Canavarının Kutsal Kitabı Kitap Açıklaması

 

Pastafaryanların ve doğal olarak pastafaryanizmin kutsal kitabı en nihayet ülkemiz topraklarına da nüzul oldu. Son Peygamber (şimdilik) Henderson, Tanrımızın (uçan spagetti canavarı) sözünün Türkiye topraklarında Türkçe yayımlanmasının, cennette: striptizci kızlar ve bol köpüklü taze bira ile ödüllendireceğini tahmin ettiğini açıkladı.


-Ramen-


 


Hakkımızda daha çok şey okudukça, Uçan Spagetti Canavarı'nın gerçek yaratıcı olduğuna ve FSMizmin belki de gelmiş geçmiş en iyi din olduğuna daha çok ikna olacaksınız.


 


Devam edin. Bizi otuz günlüğüne deneyin. Eğer bizden hoşlanmazsanız, eski dininiz sizi seve seve geri kabul edecektir. Jain'ler hariç tabii, onların duyguları çok kolay incinir.


-Ramen-


 

(Tanıtım Bülteninden)

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Şüphesiz ki dua candır! Gene şüphesiz ki ona dua edenler makarnanın en güzeliyle, striptizci kızlar ve cillop oğlanlarla, biranın en soğuğu ve köpüklüsüyle ödüllendirilecektir! E o zaman, neden dua edenlerden olmayasınız? RAmen..

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

07.06.2015

Boş...

Ben de kitap yazabilirim, alın işte yazdım... Tarzında bir kitap.Ben tamamını okuyamadım.

30.11.2012

Komik.

Bazı kitaplar vardır, sadece bir fikri veya ideolojiyi temsil etmek için alıp kitaplığınıza koyarsınız. Bu kitap da onlardan biri. Çoğu kutsal kitap kadar yüzeysel ve edebi değerinin epey üzerine çıkmış bir reklam ağının ürünü. Anlamsız, komik, absürd ve boş... Kısacası tam bir kutsal kitap :)

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.