Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

 

Ülkemiz 15 Temmuz gecesi büyük bir felaketin eşiğinden döndü. Kahraman milletimiz ve şerefli milletimizin fertleri olan asker ve polislerimizin mücadelesi sonucu, felaket bastırıldı.

 15 Temmuz sonrası, devletin bünyesinde yıllardır açılan yaralar kapatılmaya çalışılırken, verilen mücadelenin iyi niyetli olduğuna inanarak, atılan adımları da destekledik. 

Terörle (FETÖ-PKK) mücadele de devletin kazandığı mevziler şüphesiz alkışı hakediyor. Zaman zaman yapılan yanlışları da eleştirmeye devam ediyoruz. 

Peki ne oldu da devlet bu mücadelenin içerisine girmek zorunda kaldı? Neden FETÖ ile mücadele ediyoruz, PKK ile mücadele de kazanıyoruz ama neden bir mücadele içerisinde olmak zorunda kaldık? İktisadi sorunları aşmak için adımlar atıldığını söylüyorlar ama bu sorunlar nasıl oluştu?

Bugünün neden ve nasılları şüphesiz dünün yanlışlarından oluşuyor. 

Bu kitap; bir daha aynı yanlışlara düşülmemesi ümidi ve  tarihe bir not düşmek amacıyla 2014-2017 yılları arasında çeşitli gazete ve düşünce kuruluşlarının yayın organlarında yayınlanan yazılardan vücut bulmuştur.

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız