149,5 TL
Standart Teslimat : 17 Ağustos - 20 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Türkiye'nin Ağaçları ve Çalıları Kitap Açıklaması

 

Bu kitap, Türkiye’nin ağaçlarını tanıtmak, sevdirmek, korunmasına ve çoğaltılmasına yardımcı olmak amacıyla hazırlandı. Kitapta 352 ağaç ve çalı türüne yer veriliyor. Ağaçlarla ilgili bilgiler 2.000 fotoğrafla destekleniyor. Bu fotoğraflarda, her ağacın gövdesi, yaprağı, çiçeği ve meyvesi ayrıntılı olarak gösteriliyor. Böylece okurun her ağacı rahatça tanıyabilmesi hedefleniyor.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

26.05.2019

Türkiye'nin Ağaçları ve Çalıları adlı kitap hakkıında görüşüm.

350 kadar yurdumuzda yetişen ağaç ve çalı türü, genel formlarını, çiçek durumlarını, yapraklarını gösterir fotoğraflar ile tatminkar tarzda anlatılmış. Ormancılara, şehircilere, peyzaj mimarlarına,çevre mühendislerine, konuya ilgi duyan kişilere gerçekten faydalı olacak bir yapıt ortaya konmuş. Hazırlanışında ise büyük bir zaman ve büyük bir emek var. Birinci sınıf kuşe kağıda baskılı oluşu kitabın değerini artırıyor.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.