Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Türkiye sinemasının son 22 yılına sayısal verilerle ışık tutan bu kitapta yapımcılar, film işletmecileri, ithalatçılar ile sinema salon ve bina sayılarına yönelik kesin ve detaylı veriler okuyucuya sunuluyor. Özellikle yapımcı, ithalatçı ve dağıtımcı üçgenindeki son 22 yıllık sektörel devinim sayısal analizlerle veriliyor. Eurimages ve Bakanlık desteklerine de eğilen bu titiz çalışma özellikle Türkiye'de sinema vizyonlarının yapısal olarak değiştiği 1990 yılından başlayarak 2011'e dek uzanıyor. 1980 yılından bu yana vizyon filmlerinin 'enlerini de bulabileceğiniz bu kitapta bölümlere özel arşiv fotoğrafları eşlik ediyor...
T. C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle, Antrakt Sinema Kitapları tarafından kütüphanenize sunulan bu yayın sinema yazarı, yayıncı ve araştırmacı Deniz Yavuz tarafından hazırlandı.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 120

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Antrakt Sinema Kitaplığı

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.