0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
32,3 TL
38,0 TL %15
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 09 - 11 Nisan
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Türkiye Ekonomisi soruları, Kaymakamlık, KPSS, banka sınavları, Kamu İhale Kurumu gibi kurum sınavlarında sayı olarak arttığı için daha önemli hale gelmekte ve adayların sınavı kazanmaları açısından belirleyici bir nitelik taşımaktadır. Kaymakamlık sınavı son bir kaç yıl dışında test sınavı şeklindeydi. Son yıllarda açık uçlu sınava geçilmiş olmasına rağmen 2018 yılı Kaymakam adaylığı sınavında test usulüne geri dönüldü ve bu kitap bir ihtiyaç olarak tekrar gündeme geldi. 2018 yılı Kaymakamlık sınavında toplam 100 soru bulunmakta; bu soruların % 10’u (10 soru) Türkiye’nin Sosyo-Ekonomik yapısından; soruların % 12’si (12 soru) mikro iktisat ve makro iktisat kısmından çıkmaktadır. Dolayısıyla kaymakamlık sınavında başarılı olmak isteyen adayların Türkiye Ekonomisi sorularını iyi çalışması son derece önemlidir. Kitabın kapsamında şunlar yer almaktadır:

 Kitabın 4. Baskısı, önceki baskıları gibi konu konu olarak düzenlenmiştir.

Sorular çözüldüğünde konu tekrarı da yapılmış olacaktır.

 2017-2018 Türkiye Ekonomisi Güncel soru ve çözümleri

425 adet özgün Türkiye ekonomisi sorusu.

 Özgün soruların tamamı çözümlüdür.

Sorular, konu sıralamasına göre tasnif edilmiştir.

 176 adet sınavlarda çıkmış Türkiye ekonomisi sorusu yer almaktadır.

 Çıkmış sorular incelendiğinde çıkma potansiyeli olan sorular ile ilgili dikkate alınması gereken hususlar ortaya çıkacaktır.

 Çıkmış Türkiye ekonomisi soruları cevaplı olarak verilmiştir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız