0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
478,8 TL
630,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 19 Nisan - 24 Nisan
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Turizm ve Otel İngilizcesi Seti Kitap Açıklaması

Turizm ve Otel İngilizcesi Eğitim Seti İçeriği + 6 Ay Online Turizm İngilizcesi kursu İçeriği

Setimizin gramer kitapları:
2 Adet gramer kitabı (464 Sayfa)
Turizm ve otel İngilizcesi kitabı (160 Sayfa)
Çalışma kılavuzu

Eğitim materyalleri (USB flash bellek içinde):
Podcast (Gramer kitapları ve turizm ve otel İngilizcesi kitapları seslendirme dosyaları) 

İnteraktif çalışma materyalleri (USB flash bellek içinde):
Trumpcards (2.000 kelime öğrenimi)
Business Territory Hotel and Catering (Otel İngilizcesi)

Setimizin yardımcı kitapları:
İngilizce’de Zamanlar (English Tenses) Kitabı
İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu Kitabı
İngilizce Karşılıklı Konuşmalar (English Conversations) Kitabı

Öğrenci çalışma paneli
İnteraktif çalışma program dosyaları
Online testler ve raporlar


+ 6 Ay Online Turizm İngilizcesi kursu 

Turizm sektörü günümüzün en geçerli kariyer imkanlarının başında geliyor. İngilizce ise bu sektörün her branşında, çok başarılı bir kariyer ve daha yüksek kazanç için en önemli etken. Setimiz ve  Online Turizm İngilizcesi kursumuz bu konuda mükemmel bir imkan oluşturmaktadır.

Turizm ve Otel İngilizcesi Kitabı ve Audio'ları (Seslendirme)

Ekonomik ve sosyal ilerlemeyi ve turizmde sürdürülebilirliği başarmak için iyi yetişmiş personele ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kitabın amacı, İngilizce becerilerini sınıfta kullanılacak materyaller ve ders planları ile geliştirmek isteyen otel endüstrisi çalışanlarına temel İngilizce eğitimi sağlamaktır.

Derslerin çoğu işlevseldir ve otel endüstrisinde karşılaşılması muhtemel olan çeşitli işlevlerdeki çok kullanılan ifadeleri içerir. Öğrencilerin model olarak kullanacağı örnek konuşmalar da yer almaktadır. Ayrıca, dersler canlandırma aktiviteleri içerir; böylece öğrenciler çalışırken karşılaşmaları muhtemel olan durumlarda kullanacakları dilin pratiğini yapmış olurlar.

Her bir modülün konularının kapsamı içerisinde, öğrencilere dili kullanmak ve pratik yapmak için daha fazla imkan sağlamak amacıyla oyunlar, canlandırmalar ve diğer aktiviteler dahil edilmiştir. Kitabımıza paralel hazırlanmış olan, Podcast dosyalarımızda çok çeşitli alıştırmalar yer almaktadır.

Setimizin Gramer Kitapları

Gramer kitaplarımızda İngilizcenin temeli olan gramer bilgileri, kolay anlaşılır şekilde anlatılmaktadır. Konular, anlaşılabilmesi ve akılda kolay kalabilmesi için tablolar ve şemalarla gösterilmektedir. Gramer temeli böylece oluşturulduktan sonra setlerimizin diğer materyalleri ile çok çeşitli interaktif çalışma modellerine geçilebilmektedir.

Setimizin Yardımcı Kitapları
İngilizce’de Zamanlar (English Tenses) Kitabı

İngilizce’de zamanlar, Türkçe dilbilgisinde de olduğu gibi en önemli gramer konusudur. İngilizce zamanları iyi öğrenmek, gramer temelinizi oluşturur. Oluşan bu temel üzerinde İngilizce’yi öğrenmek kolaylaşır.

Kitabımızda, İngilizce’deki 12 zaman (tenses) konusu anlatılmaktadır. Konuları kolay anlayabilmeniz için İngilizce’de bulunan tüm zamanlar bir liste halinde verilmiştir. Geniş zaman konusundan başlayarak, tüm İngilizce zamanlar, kalıpları ve kuralları ile birlikte açıklanmaktadır. Örnek cümlelerle konuları daha iyi anlamak ve uygulama yapmak sağlanmaktadır.

İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu Kitabı

İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu kitabımız, İngilizce’yi öğrenmeye yeni başlayanlar veya belli bir seviyede konuşabilenler için rehber oluşturmak üzere hazırlanmıştır.

Bir miktar İngilizce bilen bir kişinin, herhangi bir amaçla yaptığı bir seyahatte veya Türkiye’de karşılaştığı bir yabancı ile konuşabilmesini sağlamak için, çeşitli yaşantılarda onun ihtiyacı olabilecek kalıp cümleler, bir sözlük havasında verilmektedir. Bu nedenle cümleler Türkçe düşünülmüş ve İngilizceye çevrilmiştir. Karşılaşabileceğiniz tüm yaşantı dilimlerindeki olası kalıp cümleler verilmeye çalışılmıştır. Cümle kalıplarında, önce Türkçe cümle altında, İngilizce cümle ve son satırda cümlenin okunuşu yer almaktadır. Böylece konu ile ilgili kalıp cümlenin kolaylıkla telaffuz edilebilmesi sağlanmaktadır.

İngilizce Karşılıklı Konuşmalar (English Conversations) Kitabı

İngilizce Karşılıklı Konuşmalar kitabımız, İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde karşılaşılabilecek çeşitli yaşantılardan oluşan karşılıklı konuşmalar ve kısa hikayecikler (skeçler) İngilizce olarak verilmiş, altlarına da Türkçe karşılıkları belirtilmiştir. İngilizce’yi ileri bir seviyede konuşmak için, önce kendi dilinde düşünüp onu İngilizce’ye çevirmektense, aynı yaşantılarda kullanılan İngilizce cümleleri bilip onları kullanmak daha uygundur. Kitabımız bu konuyu bir alışkanlık haline getirerek, İngilizcenizi daha mükemmel seviyeye ulaştırmanıza yardımcı olacaktır. 

İnteraktif Eğitim Çalışmaları

İnteraktif çalışmalar, öğretim sisteminin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir dijital eğitim materyalidir.

NOT: Tüm interaktif eğitim içeriklerine, öğrenci panelinizden sınırsız erişim sağlayabilirsiniz ve içerikleri istediğiniz cihaza yükleme imkanınız mevcuttur.

Trumpcards (2.000 kelime öğrenimi)

Trumpcards interaktif çalışmamız, günlük hayatta ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000'in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içeisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.

Business Territory Hotel and Catering (Otel İngilizcesi) 

Business Territory interaktif çalışma materyalimizde, Cambridge Üniversite'sine bağlı 4 yıldızlı bir oteldeki yaşantı incelenmektedir. Otelin, resepsiyon, restorant, mutfak, konferans salonu gibi tüm bölümlerinde gerçekleşen yaşantılar ve konuşmalar bir film gibi aktarılmaktadır. İnteraktif çalışmamız, çeşitli tavsiyeler ve ödevlerle öğrencilerimizin de interaktif ortamda kendilerini bu görüşmelere katılmış gibi hissederek, çalışmalar yapmasına uygun olarak hazırlanmıştır.

NOT: 6 ay sürecek Online Turizm İngilizcesi kursumuza başlama süresi öğrencinin arzusuna bağlıdır. İsteyen öğrencimiz Online Turizm İngilizcesi kursuna hemen Turizm ve Otel İngilizcesi seti ile aynı anda çalışmaya başlamakta, isteyen öğrencimiz ise setlerimiz ile bir süre çalışıp bir ilerleme kaydettikten sonra Online kursumuza kayıt işlemini başlatmaktadır. Bu sizin tercihinize bağlıdır.

Öğrenci Çalışma Paneli

Turizm ve Otel İngilizcesi eğitim setimiz ile çalışmaya başladığınızda, limasollunaci.com sitemizde size özel öğrenci çalışma paneliniz oluşturulacaktır. Öğrenci çalışma panelinize şifre ve parola ile sınırsız erişim sağlayabileceksiniz. Öğrenci panelinde 100'lerce online testler, testlerin raporları, dijital içerik dosyalarına erişim, eğitim ve kültür videoları izleyebilme, dinleme çalışmaları yapabilme ve çok çeşitli eğitim notları yer almaktadır.

Online eğitim günümüzde İngilizce eğitimine neler katmaktadır?

Turizm ve otel İngilizcesi setimiz, ayrıca 6 ay Online turizm İngilizcesi kursu ilavelidir. Setimize sahip olan herkes 6 ay online kursumuza da kayıt olma hakkını elde etmektedir. Öğrencilerimiz, Holmwood’s Online Turizm İngilizcesi kursu ve Turizm ve otel İngilizcesi setimiz ile birlikte eş zamanlı bir çalışma imkanını elde etmektedirler.

Online turizm İngilizcesi kursumuz, özellikle otel, tatil köyü, restoran gibi iş sahalarında çalışanlar için özel olarak hazırlanmış bir eğitim programıdır. Kursumuz, otel yöneticileri ya da diğer kademede görev yapanlar, konaklama uzmanları veya turistlere hizmet veren meslek gruplarında çalışanlar için mükemmel bir kurstur.
Ayrıca kursumuz, seyahat edenler için de uygundur. İngilizce eğitim konularımız, yurtdışında bir seyahat sırasında ihtiyaç olan en gerekli konuları içerdiğinden, turistik amaçlı gezi yapanlar için de çok yararlı bir programdır.

Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirmektedir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara, tablete sığdırarak size sunar. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır. Bu imkân doğru kullanıldığında, örneğin doğru bir online İngilizce kursu seçildiğinde, online İngilizce kursu, öğrenciye istediği yerde, istediği kadar, istediği biçimde çalışma olanağı sağlar. Hem İngilizce’yi severek, eğlenerek öğretir. Hem de özgün videolar ve interaktif çalışmalar ile, İngiltere’ye gitmiş, orada yaşıyormuş ve İngilizce’yi canlı bir şekilde öğreniyormuş gibi bir ortam yaratır.

Online Turizm İngilizcesi kursu nedir ve nasıl bir sistemdir?

Online turizm İngilizce kursumuz 4 ana bölümden oluşmaktadır.

  •          At the hotel (Otelde genel konular)
  •          Introductions (Tanışma, tanıtım, takdim)
  •          Ordering food (Yemek sipariş vermek)
  •          Emergency (Acil durum konuları)

Eğitim konu başlıklarımız, sektörde gerekli olan en önemli içeriklerden oluşturulmuştur.
Online kursumuza 7/24 sınırsız olarak erişebilir ve çalışabilirsiniz.
İstediğiniz konudan eğitime başlayabilirsiniz.
Her konuda kelime öğrenme, okuma-okuduğunu anlama ve dinleme çalışmaları bulunmaktadır.
Turizmde kullanılan en gerekli yaklaşık 1.000 İngilizce kelime öğretilmektedir.
İngiliz dil uzmanlarımız tarafından seslendirilen karşılıklı konuşmalar sayesinde doğru telaffuz öğretilmektedir.
100’lerce alıştırmalarla, öğretilen konuların kolay anlaşılması sağlanmaktadır.
Ayrıca İngilizce soru ve cevap kalıpları öğretilmekte ve böylece akıcı konuşma pratiği yapılması da sağlanmaktadır.
Her konunun sonunda genel test ile İngilizce başarı oranınız ölçülmektedir.
Yaptığınız tüm çalışmaların detaylı raporlarını, özet ve zaman çizelgesi sayfanızda görebileceksiniz.
Online turizm İngilizcesi kursumuzu tamamladığınızda, turizm sektöründe en çok kullanılan İngilizce cümle kalıplarını ve kelimeleri öğrenmiş olacaksınız. Bunlara ilaveten, genel İngilizceniz de çok daha iyi bir seviyeye ulaşacaktır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.