8,6 TL
Standart Teslimat : 08 Aralık - 11 Aralık
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Tulpar'ın Peşinde Kitap Açıklaması

 

Akvaryumun sınırları içinde ama sonsuza uzanan bir dünyada değişimin değerini herkese anlatmaya çalışan Vatoz Tulpar ile herkes kendinden bir parçayla yeniden tanışacak. ‘Daha fazlasını yapmak, birbirine benzeyen günleri değiştirmek mümkün mü?’ sorusunun yanıtını ararken eşsiz bir maceranın da kapıları aralanıyor. Herkese, hayal kurmanın ve o hayalin peşinden gitmenin ne kadar değerli olduğunu anlatan kitap, özgün çizimleriyle de çarpıcı izler bırakıyor.

“Adı konmamış ancak kuralları herkes tarafından bilinen bu oyunun, pervasız koşuşturmacanın dışında biri vardı. Aslında kahramanımız da en çok onu merak ediyor, onunla dost olmak istiyordu. Bu, vatoz Tulpar’dı.” Gerçeğin görünmeyenin içinde gizli olduğu; görünenle yetinenin tıpkı bir akvaryum gibi saydam duvarların gerisindeki kaderine razı geldiği bir dünyada yeni bir bakış açısının neleri değiştirebileceği sorgulanıyor.

1983 İstanbul, Süleymaniye doğumlu Singursu Serus, Pertevniyal Lisesi’nden sonra endüstri mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ekonomi yüksek lisansının yanı sıra turizm rehberliği eğitimleri alan yazar hâlen felsefe bölümünde okumaktadır. Danışmanlık, distribütörlük ve turizm alanında çalışma hayatını sürdürmektedir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.