3,5/5 - 10 Kişi Yorum Yap
28,12 TL
37,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 18 Ocak - 23 Ocak
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Tuhaf Masallar Kitap Açıklaması

Bayan Peregrine onlara kucak açmadan önce, tuhafların hikâyeleri Masallar’da anlatılmıştı. Tuhafların kopan uzuvlarıyla beslenen varlıklı yamyamlar. Çatal dilli bir prenses. İlk ymbrenenin ortaya çıkışı. İşte bunlar, ilk kez Ransom Riggs’in Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları serisinde bahsi geçen, tuhafların dünyası hakkında bilgileri sakladığı söylenen Tuhaf Masallar’da karşılaşacağınız şaşırtıcı masallardan sadece bazıları. Bayan Peregrine’in öğrencisi ve tuhaf olan her şeyin âlimi 
Millard Nullings tarafından derlenen ve notlandırılan bu yepyeni masallar, sizi tuhafların tarihinin sayfalarını 
karıştırmaya davet ediyor.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar
%40
%30
%10
%20
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

01.07.2019

Tuhaf şiirsel masallar

Çok ilginç ve güçlü masallar var, o kadar güçlü olmayıp yine de fazlasıyla tuhaf olanlar da. Yazar, tuhaflıkları öyle doğal anlatıyor ki tuhaf bulmayı yadırgatıyor. Sıra dışı bir şeyler okurken hayata dair yeni fikirler veren, olağan dışılığın olağan hatta sıradan  olduğu bir evrenden algılarımızı yeniden inşa eden bir yapıt. Her zevke uymayabilir ama yakaladığının ayaklarını yerden kesebilir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.