5/5 - 1 Kişi Yorum Yap
287,28 TL
378,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 19 Nisan - 24 Nisan
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Total English İngilizce Eğitim Seti Kitap Açıklaması

Total English İngilizce eğitim seti + 6 ay online İngilizce kursu içeriği

Setlerimizin kitapları:
2 Adet İngilizce gramer kitapları
İngilizce kolay konuşma kılavuzu
İngilizce karşılıklı konuşmalar (English conversations) kitabı
Çalışma kılavuzu

Eğitim materyalleri:
80 Adet eğitim videoları
Podcast (gramer kitapları seslendirme dosyaları) 

İnteraktif çalışma materyalleri:
Meet The English (Genel kültür konularıyla İngilizce eğitimi)
Business Territory Hotel and Catering (Otel İngilizcesi)

Öğrenci çalışma paneli
İnteraktif çalışma program dosyaları
Online testler ve raporlar

6 Ay Online İngilizce kursu
300 adet gramer ve İngilizce öğretici genel kültür videoları
50 farklı alıştırma modeli
1.000'in üzerinde çalışılan konulara ait alıştırmalar

Setimiz İngilizce tüm seviyeleri kapsamaktadır

 • Beginner
 • Elementary
 • Pre-intermediate
 • Intermediate
 • Upper-intermediate
 • Advanced

Total English İngilizce eğitim seti içerik açıklamasıTotal English İngilizce setimiz, İngilizce’yi başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar öğretmektedir.

İngilizce’yi gramer kitaplarımız, videolarımız ve interaktif çalışma materyallerimiz ile öğreneceksiniz İngiliz eğitmenler tarafından İngiltere’de hazırlanmış olan videolarımızda ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizi izleyerek ve dinleyerek eğitim yapılmaktadır. 80 konu içeren videolarımızda, İngilizce gramer konularının anlatımları izlenmektedir. Genel kültür videolarımızda ise ilgi çekecek konularla karşılaşılmakta ve akıcı konuşma çalışması yapılmaktadır. İnteraktif çalışma materyallerimizde 3.000’den fazla kelimeyi, görsel ağırlıklı içeriği ile eğlenceli ve akılda kalıcı animasyonlarla öğretmektedir

Kitaplar, videolarımız ve interaktif çalışma materyallerimiz ile eş zamanlı çalışılarak mükemmel şekilde İngilizce öğrenimi sağlanmaktadır.

Total English İngilizce seti ile İngilizce'yi nasıl öğreneceksiniz?

 • Total English İngilizce seti ile İngilizce öğrenmeye öncelikle kolay öğrenim yöntemleriyle hazırlanmış gramer kitapları ile başlayacaksınız. Bir süre sonra, İngiliz öğretmenlerin hazırladığı öğretici videolarımız ile devam edeceksiniz. Bunlara ilaveten online kursu ile İngilizcenizi eğlenerek, mükemmel seviyeye ulaştıracaksınız. Kısa sürede rahatlıkla İngilizce okuyabilir, anlayabilir ve konuşabilir seviyeye geleceksiniz.
 • 3.000 üzerinde İngilizce kelime öğreneceksiniz.
 • Videolarımızda İngiliz öğretmenlerimiz, İngilizce gramerinin size en mükemmel şekilde anlatmaktadırlar.
 • Genel kültür (pratik yapma) videolarında ise, hem genel kültürünüzü geliştirecek, hem turistik gezilere çıkacak, yeni ülkeler keşfedecek, hem de gerçek yaşanan ortamlarda İngilizce konuşma çalışması yapmış olacaksınız.
 • Günlük çalışma saatinizi kendiniz belirleyeceksiniz.
 • Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.

İnteraktif Çalışma Materyalleri

İnteraktif çalışma materyalleri, öğretim sisteminin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir eğitim materyalidir. Her çalışma materyalinin özel yazılımı bulunmaktadır. Öğrenci panelinizden yükleyeceğiniz interaktif çalışma dosyalarını, yüklemenizi tamamladıktan sonra internet bağlantısına ihtiyaç olmadan bilgisayarınızda çalışabileceksiniz. 

Aşağıda interaktif çalışma materyallerimizin içeriklerini inceleyebilirsiniz.

Meet The English (Genel kültür konularıyla İngilizce eğitimi)

Meet the English interaktif çalışma materyalimiz, sizlere İngiltere'nin ve İngilizce'nin bilinenlerin yanında, çok fazla bilinmeyen taraflarını da anlatarak farklı deneyimler kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır. Böylece İngiltere ve İngilizce hakkında bazı ilginç bilgilere sahip olacaksınız.

Önce, karaökeden ilham alınan sayfaları dinleyin ve okuyun ve sonrasında, reçeli kimin icat ettiğini, Avrupa’nın en büyük dağ trenine nerede binebileceğinizi ve Liverpool’un neden pop müziğin başkenti olarak adlandırıldığını öğreneceksiniz.

Business Territory Hotel and Catering (Otel İngilizcesi)

Business Territory interaktif çalışma materyalimizde, Cambridge Üniversite'sine bağlı 4 yıldızlı bir oteldeki yaşantı incelenmektedir. Otelin, resepsiyon, restorant, mutfak, konferans salonu gibi tüm bölümlerinde gerçekleşen yaşantılar ve konuşmalar bir film gibi aktarılmaktadır. İnteraktif çalışmamız, çeşitli tavsiyeler ve ödevlerle öğrencilerimizin de interaktif ortamda kendilerini bu görüşmelere katılmış gibi hissederek, çalışmalar yapmasına uygun olarak hazırlanmıştır.

Setimizin Yardımcı Kitapları
İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu Kitabı

İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu kitabımız, İngilizce’yi öğrenmeye yeni başlayanlar veya belli bir seviyede konuşabilenler için rehber oluşturmak üzere hazırlanmıştır.

Bir miktar İngilizce bilen bir kişinin, herhangi bir amaçla yaptığı bir seyahatte veya Türkiye’de karşılaştığı bir yabancı ile konuşabilmesini sağlamak için, çeşitli yaşantılarda onun ihtiyacı olabilecek kalıp cümleler, bir sözlük havasında verilmektedir. Karşılaşabileceğiniz tüm yaşantı dilimlerindeki olası kalıp cümleler verilmeye çalışılmıştır. Cümle kalıplarında, önce Türkçe cümle altında, İngilizce cümle ve son satırda cümlenin okunuşu yer almaktadır. Böylece konu ile ilgili kalıp cümlenin kolaylıkla telaffuz edilebilmesi sağlanmaktadır.

İngilizce Karşılıklı Konuşmalar (English Conversations) Kitabı

İngilizce Karşılıklı Konuşmalar kitabımız, İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde karşılaşılabilecek çeşitli yaşantılardan oluşan karşılıklı konuşmalar ve kısa hikayecikler (skeçler) İngilizce olarak verilmiş, altlarına da Türkçe karşılıkları yazılmıştır. İngilizce’yi ileri bir seviyede konuşmak için, önce kendi dilinde düşünüp onu İngilizce’ye çevirmektense, aynı yaşantılarda kullanılan İngilizce cümleleri bilip onları kullanmak daha uygundur. Kitabımız bu konuyu bir alışkanlık haline getirerek, İngilizcenizi daha mükemmel seviyeye ulaştırmanıza yardımcı olacaktır. 


Online eğitim günümüzde İngilizce eğitimine neler katmaktadır?Total English İngilizce Eğitim Seti, tüm bu çalışma materyallerine ilaveten, 6 ay English Essentials online İngilizce kursu ilavelidir ve dijital dünyanın tüm imkanlarını sunmaktadır. Total English İngilizce Eğitim Seti ve online İngilizce kursu, birbirini tamamlayan iki ayrı öğretim programı olarak, İngilizce öğreniminin kısa sürede mükemmel şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirmektedir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara, tablete sığdırarak size sunar. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır. Bu imkân doğru kullanıldığında, örneğin doğru bir online İngilizce kursu seçildiğinde, online İngilizce kursu, öğrenciye istediği yerde, istediği kadar, istediği biçimde çalışma olanağı sağlar. Hem İngilizce’yi severek, eğlenerek öğretir. Hem de özgün videolar ve interaktif çalışmalar ile, İngiltere’ye gitmiş, orada yaşıyormuş ve İngilizce’yi canlı bir şekilde öğreniyormuş gibi bir ortam yaratır.

Online İngilizce kursu nedir ve nasıl bir sistemdir?

 • Online İngilizce kursumuz, internet sitemiz üzerinden yayınladığımız eğitim programıdır.
 • Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan çalışma sayfasında, tüm eğitim içeriği mevcuttur.
 • Online İngilizce kursu 7 gün 24 saat aktif bir programdır. Öğrenci, istediği zaman giriş yapabilir ve istediği süre çalışabilir.
 • Programa girişte, hiçbir zaman ve süre kısıtlaması bulunmamaktadır.
 • Kurs içeriğinde, gramer konuları, okuma ve dinleme çalışmaları mevcuttur.
 • Ana dili İngilizce olan eğitmenlerin gramer anlatımları ve genel kültür konuları içeren 300’den fazla video içerikleri mevcuttur.
 • Öğrenci tüm çalışmasını rapor olarak görebilir.

English Essentials online İngilizce kursu içeriği ve özellikleri

 • İngilizce seviye tespit sınavı ile seviyeniz belirlenir.
 • İngilizce gramer çalışmaları (A1-A2-B1-B2-C1-C2 seviyelerde)
 • 300’ün üzerindeki farklı seviyelerde videolar
 • 400’den fazla farklı seviyelerdeki, dinleme, okuma ve okuduğunu anlama alıştırmaları
 • 50’den fazla alıştırma çeşitleri
 • 1.000’den fazla alıştırma
 • Evinizde, işyerinizde veya istediğiniz her yerde, 7/24 sınırsız İngilizce çalışabilme imkanı
 • Çalışma raporlarını görebilme ve başarınızı takip edebilme imkanı

Online İngilizce Kursumuza Nasıl Kayıt Olacaksınız?

Online İngilizce kursunuza kayıt olabilmeniz için e-mail adresinize aktivasyon kodu gönderilecektir. Aktivasyon kodunu sistemimize girerek kursunuza hemen başlayabileceksiniz.

Kursumuza başlarken, seviyenizi kendiniz belirleyebileceksiniz veya seviye tespit testini cevaplayarak seviyenizi öğrenebileceksiniz.  Çalışmalarınızda ilerledikçe seviyenizin yükseldiğini göreceksiniz.

Günlük çalışma süresi ne olmalıdır? 

İngiliz ve Türk eğitmenlerimizin önerisi, günlük ortalama 30 dakika ayırarak online İngilizce kursumuzu çalışmanız yönündedir. Eğer çalışma ve okul temponuz yoğun ise, bu süreyi 15-20 dakikaya indirebilirsiniz. Ancak mutlaka her gün belli bir süre çalışmanız ve günlük çalışmalara ara vermeden devam etmeniz, İngilizce öğrenme başarınız için çok önemlidir. Elbetteki, 30 dakikadan daha fazla süre kursumuza zaman ayırarak çalışırsanız, daha hızlı kursumuzu tamamlayabilirsiniz.

İngilizce gramer videolarımız seviyeye göre ayarlanmıştır

Online İngilizce kursumuzda 300 adet video çalışması vardır. Çalışmaya öncelikle izleme ve dinleme çalışmaları ile başlayıp, daha sonra interaktif çalışmalara geçeceksiniz. Videolarımızda, İngiliz eğitmenlerimizden gramer anlatımlarını dinleyeceksiniz. Mümkün olduğu kadar formüle edilerek anlatılmaya çalışılan İngilizce gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, başlangıç ve orta seviyelerde yavaş bir tempo ile konu anlatımı yapmaktadır. Böylece, eğitmeninizi takip etmeniz kolaylaşacak ve anlattığı konuyu daha iyi anlamanız sağlanacaktır. İleri seviye gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, konuları normal konuşma tempolarında anlatmaktadır. Bu şekilde, normal İngilizce konuşma temposunu öğrenmeniz amaçlanmaktadır.

Genel kültür konuları içeren videolarımızda ise, farklı aksanlardaki İngilizce’yi duyacak ve izleyeceksiniz, çok ziyaret edilen bazı şehirlerin tanıtımını, bazı iş sahalarındaki insanlarla karşılıklı konuşma, iş başvurusu, arkadaş ortamında sohbetler gibi, farklı ortamlarda yapılan çekimlerden oluşmaktadır. Hem Amerika’da, hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde çekilen videolarımız, size farklı İngilizce aksanları da dinletmek ve öğretmek amacını gütmektedir. 

1.000’den fazla alıştırma yapacaksınız 

50’den fazla alıştırma çeşidi ile, 1.000’den fazla alıştırma yaparak öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz. Örneğin, boşluk doldurmaca, karışık verilen cümleyi, kelimeleri doğru sıraya yerleştirme, dinlediğiniz metin ile ilgili sorulara cevap verme, soruda boş bırakılan alanlara doğru kelimeleri yazabilme gibi alıştırmalar ile çalışma yapacaksınız.

İngilizce dil seviye belirleme sınavlarında başarıyı yakalayacaksınız

Yapacağınız alıştırmalar, İngilizce dil seviye belirleme sınavlarında (TOEFL, YDS vs.) kullanılan sistemlere paraleldir. Böylece kursu tamamladıktan sonra, gireceğiniz sınavlarda hedeflediğiniz puanı çok kolayca alabildiğinizi göreceksiniz

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

21.02.2021

İyi fiyat

Faydalı ve uygun fiyat gibi duruyor

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.