0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
16,9 TL
23,15 TL %27
Standart Teslimat : 27 Eylül - 01 Ekim
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Torundan Dede Hikayeleri Kitap Açıklaması

Dedenin Önsözü : Yüz binlerce kitabın arasından, kitabımı seçtiğiniz için size teşekkür ederim. Kısa süre de olsa, kıymetli zamanınızı bana verecek, benimle beraber olacaksınız. Yaşamım boyunca gözlemlerim, deneyimlerim sonucu birikimlerim oldu. Görebildiğim, yaşadığım ve irdeleyebildiğim kadarı ile insanı, insanoğlunun hallerini yazdım. Toplumu, toplumun psikolojisini, değer yargılarını hikâyeleştirdim. Hayal ettiğimi değil, yaşanan hayatı yazdım. Ama sevgi bilim temasından hiç ödün vermedim. 

Torunun Önsözü : Şimdi, ben sizlere dedem ile aramızda geçen hikâyeleri anlatacağım. Düşündüm, taşındın, dedelerle torunlar arasında yaşananların hepsi ilginç hikâyeler. Ama dedeler her şeyi kendi pencerelerinden görüyorlar. Bizim de onların penceresinden bakmamızı istiyorlar. Bizim ne istediğimizi ve düşündüğümüzü, neleri sevdiğimizi pek bilmiyorlar Çünkü onlar yaşlı insanlar Yani eski kafa. Bizleri kendi çocukluk yılları ile kıyaslıyorlar. Dedem ‘Dedemin Öyküleri’ diye, çocuklar için bir kitap yazdı. Daha doğrusu biz torunları için yazdı. Bizi anlamayan, sevmediğimiz, hayal etmediğimiz daha çok eğitim öncelikli bir hikâye kitabı oldu.

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.