19,75 TL
Standart Teslimat : 05 Temmuz - 08 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Tol Kitap Açıklaması

 

“Devrim vaktiyle bir ihtimaldi ve çok güzeldi.”


 Devletin, şiddetin, darbelerin darmadağın ettiği hayatlar...


 İnatla baştan kurulan hikâyeler, boyun eğmeyi reddeden hayalciler...


 Deliliğin sınırlarında dolaşırken, iyiliğe, direnişe, aşka, devrime inanmaktan vazgeçmeyenler...


 Murat Uyurkulak’tan bir intikam romanı: Tol.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

25.01.2021

Sürekli açıp okuma isteği uyandıran kitap

Giriş cümlesi kitabın devamına dair çok iyi bir tüyoymuş, kitabı bitirince anladım. Uyurkulak'ın en sevdiğim romanıdır, yeni Türkiye edebiyatınınsa en sevdiğim romanlarından. İzmir'de uzunca bir zaman yaşamış ve Kadifekale'de çalışmalar yapmış biri olarak kitabın içine girip hikayeyi birlikte yaşamış da olabilirim. Bilmiyorum ama birkaç yılda bir insanın aklına düşen ve kişide tekrar okuma isteği uyandıran bir başucu kitabı olduğunu söyleyebilirim.

04.12.2018

bir ilk kitaptan beklenmeyecek kadar güzel

öncelikle bu kitabın yazarın ilk kitabı olması gerçekten çok ilginç; farklı hikâyelerde farklı bir üslup kullanması, karakterleri ve karakterlerin birbiriyle olan ilişkilerini ilmek ilmek dokuması yeni bir yazardan beklenmeyecek kadar iyi. hikayenin sürükleyiciliği ve nereye bağlanacağını sürekli merak ettirmesi de cabası oluyor. ben giriş ve gelişme kısımlarını bayıla bayıla okurken bana göre tek eksisi sonuç kısmıydı. son sayfalara gelince yazarın sanki konuyu hızlıca bağladığını hissettim. sonu çok hızlı geldi ve bir anda bitti bence hikaye. giriş ve gelişme kısımlarında olaylar uzun uzun güzel bir dille anlatılırken, son sayfalarda çok hızlı bir biçimde anlatılmış. genel anlamda giriş ve gelişme kısmında özellikle bende yarattığı sarsıcı etkiyi uzun bir süre üzerimden atamayacağım.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.