4/5 - 1 Kişi Yorum Yap, Kazan!
27,0 TL
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 16 - 18 Aralık
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Tüm Tıp Fakültesinde okuyan ve yeni başlayacak öğrenciler için; A'dan Z'ye aradıkları tüm soruların cevaplarını bulacakları muhteşem kılavuz ÇIKTI "

" Uzun süredir beklenen eser, bu konuda yazılmış ilk ve tek kaynak "

-Bu kitap tıp fakültesinde çalışırken stresiniz azaltmak ve motivasyonunuzu arttırmak konusunda kılavuzluk edecektir. Sizin entelektüel kapasitenizi en etkili şekilde kullanmak için psikolojik olarak dengeli bir durumda bulunmanız önemlidir.
-Bu kitaptaki öneriler, binlerce daha önce başarılı olmuş tıp fakültesi öğrencisi tarafından denenmiş ve şimdi hepsi alanında önemli hekimler olmuştur. Bu başarılı hekimler sizler için gerçek tecrübe ve önerilerinde bulunmuşlardır.

-Şimdiye kadar Türkiye'de tıp fakültesi öğrencilerine her dönem ve her konuda kılavuzluk edecek ayrıntılı bir kaynak yazılmamıştır. Bu kılavuzda, farklı alanlarda güncel, pratik ve tecrübe edilmiş öneriler sunulmuş ve tıp öğrencilerine farklı bakış açılarıyla destek olunmaya çalışılmıştır.

-Tıp fakültesinde okuyan her öğrenci ve ebeveyn için bu kitaba sahip olmak bir ayrıcalıktır ve her zaman ihtiyaç duyacakları tam bir eğitim ve yaşam rehberidir. Merak ettiğiniz yüzlerce konunun cevabını bu eserde bulacaksınız. Unutmayın! Sizin karşılaştığınız sorunlarla sizden önce on binlerce tıp öğrencisi karşılaştı ve bir şekilde çözüme ulaştı, bazıları ağır bedeller ödedi bazıları ise pratik çözümler geliştirdi. Biz sizler için bu pratik önlem ve çözümleri sunduk ve hatalardan nasıl kaçınacağınızı anlattık.
-Sizin bu kitaptaki öneriler sayesinde " tıp fakültesi yaşam koçluğu " alacağınızı düşünüyoruz. Daha başarılı, az stresli, planlı ve bir tıp fakültesi eğitimi almanız için gereken kılavuza başvurmak olmalıdır.

-Size bu kılavuzu bir çırpıda okumanızı öneririz böylece içinde bulunduğunuz ortamın genelini anlayarak kendinizi daha güvenli hissedecek ve motive olacaksınız. Bu eğitim ve yaşam rehberi, okuduğunuz birçok kitaptan daha çok elle tutulur ve uygulanabilir hayati öneriler sunmaktadır.

-Bu kitabın hazırlık aşamasında birçok meslektaşımız " keşke ben okurken böyle bir kılavuz olsaydı " dediler. Onlar bu kılavuzdaki her bilgiyi öğrenmek için daha fazla yoruldu, daha fazla uykusuz kalıp pek çok bedel ödedi. Şimdi, sizin için bir kılavuz var, özetlersek oldukça avantajlısınız.

-Bu kitabı aynı zamanda tıp fakültesi öğrencilerinin anne ve babalarına da şiddetle öneririz. Bu zor eğitimin sağlıklı, başarılı ve sorunsuz tamamlanmasında sizin payınız büyük olacak ve bir doktor anne ve babası olmanın hazzına varacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 150

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Güneş Tıp Kitabevleri

 

Puanlamalar

%0
%100
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız