5/5 - 1 Kişi Yorum Yap
30,0 TL
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 30 Mayıs
Standart Teslimat : 01 - 04 Haziran
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


479 soru ve cevapları
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik alanındaki temel konuların tamamı
Çalışmalarınızda verimi arttıran soru içeriği
Tekrar ve hatırlamayı kolaylaştırıcı soru tipleri
Sınavlardaki başarınızı en üst düzeye çıkarır.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik alanında yazılı kaynaklar yok denecek kadar azdır. Bu açığı bir derece de olsa kapatabilmek amacı ile alanda çalışan tıbbi sekreterlere, eğitim veren eğitmenlere ve eğitim alan tıbbi sekreter adaylarına kaynak olabilmesi için yirmi üç bölümden oluşan "Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik" isimli konular kitabı hazırlanmıştır. Adı geçen kitapta yer alan konuların her biri ayrı bir ders niteliğindedir. Yazarlar konuları özetleyerek okuyucunun kullanımına sunmuştur.

Bu kitaba ek olarak bir de "Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Soru Kitabı" hazırlanmış olup öğrencilerin ve öğretim elemanlarının kullanımına sunulmuştur. "Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik" kitabının her bir bölümüne paralel olarak hazırlanan sorular yazarlar tarafından titizlikle seçilmiş olup çoktan seçmeli ve beş seçeneklidir. Yirmi üç bölümün içeriğinden oluşturulan sorular hazırlanırken, konuların önemli noktalarının vurgulanmasına dikkat edilmiştir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 108

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Güneş Tıp Kitabevleri

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

03.02.2020

İyi

Kitap güzel

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız