0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
234,98 TL
361,5 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 09 - 11 Nisan
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Kitap Açıklaması

Web’e Özel Set!

Bu set, mühendisliğe, yazılıma, elektroniğe, bilgisayar sistemlerine ilgi duyan veya eğitimini alan ve almak isteyen herkes için başlangıç kitaplarını içerir.

Dünyada teknoloji her zaman problemlerin ortaya çıkması ve onların çözümü için çalışması sonucu gelişmiştir. Problem çözme kabiliyeti olan bireyler her zaman programlamada başarılı olmuşlardır. Bu yeteneği geliştirmek de algoritmayı iyi anlamaktan ve problemleri belli bir algoritmik altyapıda çözüme kavuşturmaktan geçmektedir.

Ufacık bir algoritma hatasının dünyayı değiştirdiği bu günlerde her bir mühendis, her bir programcı bu kavramı çok iyi bilmeli ve yapacağı işlerde kullanmalıdır. Temel Mühendislik Set’inde algoritma kavramı ile ilgili bilgi ve becerilerinizi geliştirerek işe koyulabilir ve akabinde dünyada en çok kullanılan C ve Java gibi programlama dillerini öğrenebilirsiniz.  Arduino gibi devreleri nasıl programlamayıp çalıştırılabileceğini öğrenebilir, Matlab ile matematik dünyasında sınırsız bir yolculuğa çıkabilir, yazılım mühendisliğine giriş yapabilirsiniz. Daha sonra bilgisayar sistemlerini anlayabilir ve hatta veritabanları konusunda uzmanlaşabilirsiniz.

 

Temel Mühendislik  Seti içindekiler;

Yazılım Mühendisliğine Giriş

C/C++ ve Java ile Algoritma ve Programlama (Eğitim Videolu)

C / C++ (Eğitim Videolu)

Çözümlü C Problemleri ve Laboratuvar Uygulamaları

Sistem Analizi ve Tasarımı

Projelerle Arduino (Eğitim Videolu)

Matlab - Yapay Zekâ ve Mühendislik Uygulamaları (Eğitim Videolu)

Derecelik Bulanık Sistem Modelleri

Hediye: Oracle Veritabanı Güvenliği

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız