Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Artık Türkiye` de de , Tanrı`nın Eczanesinden Sağlık kitabını ve yazarı Maria Treben` i sağlık ve doğayla ilgili herkes biliyor. Öyleki, zaman zaman yayınevimizi arayıp kitabın içeriğine ilişkin bilgi ve yardım isteyen okurlar, bir süredir Maria Treben`in Tedavi Başarıları kitabını ne zamanyayınlayacağımızı sormaya başladılar. Bu durum, konuya ve yazara olan ilginin her geçen gün arttığının, bitkilerle doğal tedavinin yaygınlaştığının göstergesiydi.

Elinizdeki kitap, uzun süredir yayın programımızdaydı. Ancak biraz gecikerek yayımlanabildi. Çünkü çeviri için, doğal olarak okurlarımızın yakından tanıdığı Niyazi Eröztürk` ü beklemek zorundaydı. Bize Tanrı`nın Eczanesinden Sağlık`ı çeviren N. Eröztürk yoğun bir çalışma içindeydi. Bitkilerle tedavi çalışmalarının bir ürünü olarak kitaplaştırdığı Sağlık Doğadan Gelir adlı yapıtı yayınlarımız arasında çıktı ve kısa sürede iki baskı yaptı. Olağan bitki hazırlama ve tedavi çalışmalarını sürdürürken ikinci kitabının hazırlığına başladı. Ancak sizlerden gelen yoğun isteği gözönüne alarak, kendi çalışmasına ara verdi ve Maria Treben` in Tedavi Başarıları`nı çevirdi. Kitabın içeriğine ilişkin bir önsöz yazdı.

Bu kitap, yalnızca Tanrı`nın Eczanesinden Sağlık kitabını okuyan, yararlanan , sağlığına kavuşan ve Maria Terben`e hayranlık, minnet ve şükran duygularını ileten mektuplardan oluşmuyor. Latin Amerika` dan Macaristan` a kadar dünyanın çeşitli yerlerinden, farklı toplumsal katmanlardan şaşılacak kadar çok insan, kendi tedavi uygulamalarını anlatıyor, sevinçlerini M. Treben` le paylaşıyorlar.Sayfa Sayısı: 269

Baskı Yılı: 1999


Dili: Türkçe
Yayınevi: Anahtar Kitaplar

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.