Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Tarantula Kitap Açıklaması

 


"İçinde Yaşadığım Deri" Filmi bu romandan uyarlanmıştır.

Pedro Almodóvar ile Antonio Banderas'ı 20 yıl sonra tekrar buluşturan film: İçinde Yaşadığım Deri, bu kitaptan senaryolaştırıldı. Banderas'ın Doktor rolünde yine olağanüstü bir performans sergilediği film de kitabı kadar çarpıcı.

Koluna taktığı güzel kadınla davetlerde, sosyetenin eğlencelerinde boy gösteren bu adam, Mösyö Lafargue kim? Peki ya kolundaki güzel kadın, Ève? Kadının dudaklarından hiç silinmeyen alaycı gülümsemenin, adamın yüzünden eksik olmayan öfke seğirmelerinin nedeni ne? Mösyö Lafargue'ın türlü sapkınlıklarının, birlikte yaşadığı bu kadını sürekli aşağılamasının ardında nedensiz bir nefret mi yatıyor, yoksa korkunç bir sır mı? İşin içine polis katili bir banka soyguncusunun girmesiyle bu garip çifti örten esrar perdesi aralanır. Ancak bu değişim Lafargue ile Ève arasındaki ilişkiyi farklı ve tehlikeli bir boyuta taşır.Sayfa Sayısı: 132

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kırmızı Kedi

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Zihninin içinde yaşadığım deli
Hakan Bıçakcı
“Zemin katında, mutfağa bitişik küçük bir oda: Hizmetçi kadın Line burada yemek yiyor olmalıydı. Sağa doğru, daha aydınlıkta, boğuk bir uğultu: Burası garajdı; şoför Roger içeride Mercedes’in motorunu çalıştırmakla meşguldü. Son olarak, büyük salon; koyu perdelerinden içeriye ancak cılız gün ışığı demetleri sızıyordu.”.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.