25,55 TL
Standart Teslimat : 28 Mayıs - 31 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Tarafımız Kardeşlik Kitap Açıklaması

 

Tarafımız Kardeşlik

Gezi’yle başlayan 17-25 Aralık ve 15 Temmuz FETÖ darbe girişimleri ile devam eden saldırılara kitabında mercek tutan Zeynep Alkış, Milli İradeye diz çöktüremeyen çevrelerin terör koalisyonu üzerinden Türkiye'yi hedef aldığını ifade ediyor.

 

Gizli İttifaklar Açık Hale Geldi

Huzuru ve istikrarı yok etmeye yönelik gizli ittifakların açık hale geldiğini,  Türkiye'yi yıkmak isteyen çevrelere karşı, kadim medeniyetin değerlerine dayanan uyanışla, zülüm ve sömürü kulelerini kardeşliği kuşanan milletin yıktığını belirten Zeynep Alkış, FETÖ hakkında da kitabında çarpıcı analizlere yer veriyor.

 

Fetö Gladyo Yapılanmasıdır

FETÖ/PYD yapılanmasını "Gladyo’nun faşizan üssü" şeklinde tanımlayan Alkış, "Karşımızda bir Gladyo yapısı var ve 12 Eylül'den bu yana korunup kollanıyor.  Her darbe döneminde önü açılan bu Gladyo yapısının 12 Eylül darbe girişiminde Kenan Evren'in, 28 Şubat post modern darbe sürecinde ise Çevik Bir'in yanında olduğunu da artık bilmeyenimiz yok! Yani FETÖ hücrelerine kadar vesayetçi bir terör örgütüdür, ipleri Gladyo'nun elindedir" tespitinde bulunuyor. Kitabında, FETÖ'nün lobi faaliyetlerine de yer veren Alkış, FETÖ'nün iş forumu düzenleyerek kurduğu derin ilişkiler üzerinden algı operasyonlarına devam ettiğini vurguluyor.

 

Darbeler Dönemi Basıl Kapanır?

Kitabında "Kardeşlik" çağrısı da yapan Alkış, " Yarını kurmak için "Sen", "Ben" değil "Biz" olmalıyız. Bize dayatılan maddeci ve egoist yaşam tarzını reddetmeliyiz. Ses verin birlikte dönüştürelim dünyayı.. Ümmet olmak, arkadaş ve sadık dost olmak; sevinçte ve kederde beraber olmayı göze almak demektir; bunu fiili olarak göstermeliyiz. Gönülleri en sağlam ve köklü bir biçimde bağlayan bağımızla, imanımızla ve kardeşliğimizle Yeni Türkiye’yi birlikte inşa etmeliyiz. Daha adil daha müreffeh barış ve huzur temeli yeni bir dünyanın büyük adımı olan Yeni Türkiye’nin önüne kurulan barikatları birlikte aşmalıyız. Her şartta topyekûn dönüşümün ruhuna uygun davranıp gerekli sorumlulukları yerine getirirsek, sivil iradeyi yok saymak için kurulan tezgâhları bozabiliriz. 15 Temmuz’da 79 milyon olarak sergilediğimiz dik duruşla son bulan vesayet iklimini tekrar hâkim kılma çabalarına aynı ruhla direnirsek, yeni vesayetler tesis edilmesini engeller, darbeler dönemini kapatırız" diyor.

(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.