Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Tanrı'dan Geleni Söyle Kitap Açıklaması

 

Kaç kadının su altı sessizliği var içimde, dokunsan titrersin! Kelebek etkisi olurdu senin ufacık bir dokunuşun, tüm akışı değiştirebilirdin bende.

Farklı farklı kadınlar yarattım içimde. Duruma, duyguya göre değişen... Bir tanesi; en çılgın olanı kafasına eseni yapan, ayrı bir tarzı var, onun deli dolu. Bir diğeri; çok ciddi kaşları çatık dolaşıyor, çok korkuyor yanlış anlaşılmaktan, yanlış anlaşılıp yalnız kalmaktan. Bir diğeri; yumuşacık, her şeye sevgi penceresinden bakıyor. Hep sevgiden bahsediyor ama sevgiye sadece kelimeler kadar sahip, hiç yaşamamış bilmiyor... Bir tanesi hayalperest , hep hayaller kuruyor; gözü kara, inanırsa peşinden gidiyor. En çok o benziyor sana. Gitmeye karar verdiyse senin kadar acımasız olabiliyor..."

I have many womenis underwater silence inside me. When you touch it, you feel a quiver. Just a tiny touch of yours would give me a butterfly effect and you would change the whole flow on me... I have created various women inside me... They were different according to their variable states and sensations... The craziest one, who does not care abouth anything, has her own style, possessed and reckless... The other one is very serious; she walks around knitting her brows. She is afraid of being misunderstood very much. Being misunderstood and being alone... The other girl is very soft. Sle looks out from her adoring window. She always talks abouth love. Nevertheless, she owns love only as much as words. She has never lived, she does not know... One of them is a dreamer. She always dreams, fearless and if she believes in them, she follows. She resembles to you the most. If she decides to go, she can be as merciless as you can... Ihave many other sides, the sides that I created for you to love me and not to lose you again... What do you like? I just do not know... If I have more sides of my own each different from the other, you might take a fancy of one of my sides and stay with me forever.

What makes you love me?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.