4,5/5 - 4 Kişi Yorum Yap
137,65 TL
234,0 TL %41
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 21 - 24 Şubat
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Kitap Açıklaması

Yurt içindeki İngilizce eğitim veren birçok üniversitenin yanı sıra yurtdışındaki üniversiteler öğrencilerin kayıt aşamasında TOEFL iBT ve/veya İELTS sınavlarında başarılı olmayı şart koşmaktadır. Bu noktadan hareketle, bu kitap ,yurt içinde veya yurtdışındaki bir üniversitede lisans veya lisans üstü öğrenim görmek isteyen yetişkinlere, üniversiteye başlamak üzere olanlara ve Lise son sınıf öğrencilerine yönelik olarak hazırlanmıştır. Ancak, TOEFL İbt &IELTS kitabını kullanan öğrencilerin İngilizce seviyelerinin B2 düzeyinde olması önerilir.

 

Kitabın içeriğinde, ilk olarak, bu sınavlarda yer alan okuma/dinleme parçalarına örnekler ve bunlara ilişkin soruların nasıl yanıtlanacağı; bunun için gerekli olan gramer ve kelime bilgisini geliştirmek amacıyla hazırlanan çok sayıda alıştırma ile bazı tekniklerin anlatılması bulunmaktadır. İkinci ve daha da önemlisi, anılan sınavların dinleme ve konuşma parçalarında sorun olabilecek telaffuz konusu ayrıntılı bir şekilde açıklanmakla kalmayıp, aynı zamanda QR(Quick Response) kodu ile bağlı olarak videolu ders anlatımı da yer almaktadır.

 (Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%75
%25
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız