Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

T-İnsan Kitap Açıklaması

 

Gelecek kaygısına takılıp kalmayın! Geleceğinizi kendiniz tasarlayın!...

Türkiye’nin İlk Kadın Fütüristi, Dünyanın En Etkili 100 Kadın Fütüristi Arasındaki Tek Türk, Gelecek Tasarımcısı ve İş Antrenörü Ufuk Tarhan diyor ki:

Yarının işini yarına bırakmayın!

Geleceğinizi kendi haline bırakamazsınız!

“Gelecekteki Siz’i” başkası değil, kendiniz şekillendirmelisiniz!

Ve bunu yapmak zorundasınız! Kesinlikle yapabilirsiniz!

Başarılı, mutlu olmak istiyorsanız başka seçeneğiniz de yok zaten!

“İyi de nasıl yapacağız?” diyenlere yanıt: Geleceğin başarılı insan modeli T-İnsan’a dönüşerek...

T-İnsan olarak...

Bu kitap ve T-İnsan Modeli size geleceğinizi yeniden anlamlandırıp, gelecek kaygısı ile başa çıkıp, gelecekteki sizi tasarlamanız ve gerçekleştirmeniz için yeni çıkışlar, çareler, ipuçları ve çok somut, uygulanabilir inovatif bir gelişim, değişim, dönüşüm modeli sunuyor.

Pek çok kişinin, kurumun uyguladığı ve çok başarılı sonuçlar aldığı; Ufuk Tarhan’ın yüksek lisans tezi ile akademik literatüre de giren T-İnsan Modeli’ni mutlaka öğrenin, uygulayın! Versiyonunuzu güncelleyin, yükseltin ve gelecekle senkronize olun!

“Daha zeki ya da güçlü olanlar değil, değişime en fazla ayak uyduranlar ayakta kalır.”

- Charles Darwin

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

27.05.2020

iyi ki almışım

Kitabın popüler olması biraz düşündürmüştü ama iyiki almışım bana çok şey kattı.İnanılmaz teknolojik bir kitap.Aslında sayfa sayısının çok çok üzerinde okuma yapıyorsun.Link ve QR kodlarıyla ilerliyorsun.

27.03.2020

Geleceğimiz ile ilgili faklı bakış açısı

Yaşadıklarımıza, bugünlerde herkes aynı pencereden bakarken ufuk Hanım bambaşka bir pencereden bakarak zihnimiz açtı. Teşekkür ederim

15.03.2019

ortalama

Büyük beklentilerle almayın, genel olarak söylenecek 1 önemli cümle 2 sayfanın içine yedirilmiş. Yine de okunabilir bir kitap

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.