56,1 TL
Standart Teslimat : 06 Şubat - 09 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Susma Konuş Çocuk Kitap Açıklaması

 

Bu kitabı yazmaktaki amacım, size insanların nasıl istismara uğradıklarını anlatmak değildir. İstismara uğramış insanların neden kendini koruyamadığını, bunu kimseyle niçin paylaşamadığını, ailelerin çocuklarının istismara uğramalarına nasıl zemin hazırladığını ve fark etmeden yaptığımız hataları sizlere göstermektir.

Tek temennim bu kitabı okuyan herkesin çocuk istismarı hakkında farkındalık kazanmasıdır. Bu farkındalık ile çocuklarımızla sağlıklı İletişim kurarak, doğru mahremiyet eğitimiyle çocuklarımızı istismardan korumayı başarabiliriz.

Çocuk istismarına dur deme düşüncesi ile çıktığım bu yolda, inşallah bu kitap sizlere de rehber olacaktır.
Çocuklae artık susmasın ve kendilerine yapılanlara sessiz kalmasın.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

05.02.2022

Harika

Dilek Cesur her zamanki gibi farkını ortaya koymuş. Çok anlamlı bilgi verici bir kitap olmuş. Bence her anne baba okumalı.

08.01.2021

Okuyun, okutturun...

Kesinlikle her kesin okuması gereken bir kitap. Farkında olmadan çocuklarımızı istismara açık hale getiren aslında biz anne babalarız. Daha özgüvenli, korku kültüründen uzak, hayır demesini bilen ve en önemlisi de kendi mahremiyetinin farkında olan çocuklar yetiştirmemizin önemini bu kitabı okuduktan sonra daha iyi anladım. Bizlere ayıp diye öğretilen ve hep gizli tutulan  o tabular yüzünden istismara uğrayan çocuk ya istismara uğradığının farkında değil yada farkındadır fakat korktuğu için dile getiremiyordur. Okuyun , okutturun...

17.04.2020

Okunmasi gereken kitaplardan

Anne babalarin ve egitimcileri okumasi gereken kitaplardan biri

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.