15,0 TL
Standart Teslimat : 01 Haziran - 04 Haziran
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Sultana Dokunmak Kitap Açıklaması

 


Sultana Dokunmak, yeni baskısıyla ve kapağıyla
Türkiye'den sonra yakında bulgar okuyucularıyla da buluşacak...
Irak'ta bir silah tüccarıyla pazarlık yapan iki yaşlı adamın cesedi Gaziantep'te bir benzin istasyonunda bulunur. Kamuoyunu son dö-nemlerde meşgul eden öfke ve şiddet yüklü imam cinayetlerine bir yenisi daha eklenir. Zengin ve nüfuslu çevrelerden kimi kişilerin kaçırılıp öldürülmesi gazete ve televizyonların ana haberlerinde yayınlanmaktadır. Birbirleriyle ilgisiz gibi görünen bu olaylar, Orta-doğu'yu mercek altına almış MİT ve MOSSAD tarafından yakından takip edilmektedir. Çünkü bütün bu olayların ipuçları tek bir noktada birbirine bağlanmaktadır.
Türkiye'de ve Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde faaliyet gösteren bir tarikat olan Sadikiler, bu olayların düğümlendiği son noktadır. Sadikile-rin sıradan bir kökten dinci tarikat görüntüsünün gerisinde başka amaçları vardır: Ülkeye hilafeti getirip gücü ele geçirmek. Selim Tekin ise sıradan hayatına bir anda giren Helin kod adlı İsrail ajanıyla yaşadığı ilişki yüzünden tüm bu olayların içine tesadüfen girer.
Helin'in tarikat adamları tarafından öldürülmesi, Selim'i sınırlarını kendinin bile tahmin edemediği bir intikam duygusuna iter. Selim' in içten içe hissettiği ama görmezden geldiği kimi güçleri, onun içinde şeytan kadar kötü, bir süper kahraman kadar hızlı, bir intikam meleği gibi baş edilemez bir kişilik yaratır.
O, artık eski Selim değildir. İçindeki kavurucu şiddet, dokunduğu her şeyi yakar, ta ki sultana dokunana dek...
YAZAR HAKKINDA
Hakan Yel, 1968 yılında İstanbul'da doğdu. Ankara Üniversitesi D.T.C.F. Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü'nden 1992 yılında me-zun oldu. Koltuk döşeme atölyelerinden diş protez laboratuvarlarına, restoran yöneticiliğinden ürün müdürlüğü ve satış yöneticiliğine kadar uzanan pek çok farklı alanda çalıştı. Satış teknikleri ve çalışanların kişisel motivasyonu konusunda eğitimler veriyor. Hâlâ marka yönetimi konusunda çalışıyor. Ayrıca kimi dergilere yazılar yazıyor. Sultana Dokunmak onun ilk kitabıdır.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 352

Baskı Yılı: 2005


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 349

Baskı Yılı: 2005


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

20.07.2007

Bir solukta bitirdim

Hakan Yel'in ellerine sağlık.

20.07.2006

Sultana dokunamamak

Kitap polisiye roman olarak tanıtılmasına rağmen fantastik öğeleri de barındıran bir gerilim-macera romanı. Kitapta konu güzel fakat kurgu felaket. Heyecan üst derecede tutulmak istenerek birşeyler yapılmaya çalışılmış ama sonuç iyi olmamış. Çoğu kahramanın hep aynı şekilde düşündürülmesi, gereksiz ve uzun tasvirler, birbirleriyle çelişen cümleler kitabın olumsuz yanları. Bitirince de pek çok konunun askıda kaldığını farkdediyorsunuz. En güzel yanı ise tanıdık mekanlar ve hayatlar.

16.03.2006

Elimden bırakamadım

Tek kelimeyle mükemmel... Elimden bırakamadım, 2 günde kitabı bitirdim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.