1/5 - 1 Kişi Yorum Yap
25,2 TL
40,0 TL %37
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 13 - 15 Nisan
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Polisiye olayları zekâsıyla ve dikkatiyle çözüme kavuşturan Sherlock Holmes ile siyasi bir deha olan Sultan Abdülhamid’i bir araya getiren Yervant Odyan, size soluk soluğa okuyacağınız bir hikâye vadediyor.

Yirminci yüzyılın ilk yıllarında yeryüzündeki son imparatorluğun başkenti sıkıntılı günler yaşamaktadır. Sultan Abdülhamid’in kurduğu istihbarat teşkilatında görevli hafiyeler birbiri ardına öldürülür. Sultan, çözdüğü cinayetlerle şöhreti dünyaya yayılmış olan Sherlock Holmes’i payitahta çağırmaya karar verir. Holmes’in dâhil olmasıyla olayların seyri bir hayli değişecektir.

Gizemin, heyecanın ve maceranın son sayfaya kadar devam ettiği roman, aynı zamanda dönemin olaylarına ışık tutan tarihî bir belge niteliği de taşımaktadır.


(Tanıtım Bülteninden)


Editör: Merve Aymelek
 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%100
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

07.10.2019

felaket

Sürekli okuyan biri olarak diyebilirim ki ; hayatım boyunca bu kadar yazım ve imla hatalarıyla dolu bir kitaba daha rastlamadım.Kelimelerdeki harf hataları hat safhada, ayrıca bağlaç olan eklerin doğru yerlerde kullanılması gibi ortaokul öğrencisinin bile yapmayacağı hatalarla dolu bir kitap. Keşke kitaba kendi yorumlarını eklerken gösterdikleri gereksiz çabayı Türkçe' yi doğru kullanmaya harcasalardı.Kitap Güzel fakat bu yayınevinden Cin Ali serisi bile alınmaz..

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız