36,15 TL
Standart Teslimat : 02 Temmuz - 05 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Su Omurgasızları Kitap Açıklaması

 


Son yıllarda ülkemizde üniversite sayısından önemli artışlar gerçekleşmiştir. Buna paralel olarak, diğer temel fen bilimleri alanında olduğu gibi Biyolojik bilimlerde de Türkçe kaynak sayısının arttığı görülmektedir. Özellikle Fen, Fen - Edebiyat ve Eğitim fakültelerinde öğrenim gören Biyoloji Bölümü öğrencileri için Omurgasız hayvanlar konusunda kitapların, ders notlarının yayımlandığını görmekteyiz. Ancak bu kaynakların sayıca yeterli olduğunu da söylemek olanaksızdır. Ayrıca sürekli baskı yapılmadığı için yayınların kısa zamanda tükendiği de bir gerçektir.

İlk kez, Yükseköğretim kanunuyla kurulan "Su Ürünleri Fakültelerin de ise "Su Omurgasızları" dersi okutulmaktadır. Aynı isimdeki ders, Meslek Yüksekokulları bünyesinde öğrenim gören iki yıllık "Su Ürünleri Programı" öğrencilerine de okutulmaktadır.Sayfa Sayısı: 280

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Nobel Akademik Yayıncılık

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.