Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Steve Jobs Gibi Düşünmek Kitap Açıklaması

 


En büyük çağdaş inovasyonculardan biri olan Steve Jobs bilişim ve müzik endüstrilerinde dönüşüm gerçekleştirerek bize çağdaş dünyanın en çok arzulanan teknolojilerini getirdi. Arkadaşı Steve Wozniak ile 1976'da Apple'ı kuran ve her zaman kötü durumlardan olabildiğince iyi sonuçlar çıkarmayı bilen Steve Jobs, 1985'te Apple'dan kovuluşunu CGI şirketi Pixar'ı satın almak için bir fırsat olarak kullandı. Sonra da 11 yıllık aranın ardından Apple'a dönüp orayı dünyanın en çok sevilen şirketlerinden birine dönüştürdü.

Bu başınabuyruk iş adamının görüşlerini ve itinayla bilenmiş becerilerini bir araya getiren bu kitap, Steve Jobs Gibi Düşünmek okuru Steve Jobs'dan ilham almaya ve dünyaya bir dâhinin gözlerinden bakmaya davet ediyor. Bu kitapta cesaret alacak çok şey var çünkü Jobs uyumsuzların ve isyankârların dünyayı değiştirmekten korkmayarak "insanlığı ileri götürdüğüne" inanan bir adamdı; hatalarına rağmen her zaman kendinden umulanı yapabilen cesur, cüretkâr bir iş adamıydı.
Siz de Steve Jobs gibi düşünebilirsiniz.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: NTV

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

16.08.2015

Alma aldırtma

Steve Jobs´ı merak ediyorsanız, Wÿalter Isaacson tarafından yazılmış, Türkçe´ye de çevrilmiş Steve Jobs kitabını okumanız yeterli. Steve Jobs, Wÿalter Isaacson haricinde hiçbir yazarla hayatı ile ilgili konuşmamıştır. Şu anda incelemekte olduğunuz kitap da Wÿalter amcanın kitabından satır başlarını alıp, yorumlayıp, bak o şöyle yapar bak o şöyle düşünür şeklinde rastgele doldurulmaktan ibaret. Adında Steve Jobs geçince de almışız, okumuşuz, ama gaz yapmış, üstüne soğuk soda içmişiz.

02.07.2015

Alelade bir kitap

Aldım,okudum.Girişimcilikle ilgili diğer kitaplardan fazla bir farkı olmadığını düşünüyorum.Yine de merak edip okumanızda fayda var,okumanın zararı olmaz.

22.05.2015

Çok güzel bir kitap

fikrimce herkes bu kitabı en az bir kez okumalı zira ilham Alınacak pek çok nokta var

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.