4/5 - 8 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 160

Ebat : 13,5x21,5

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 3. Basım

Spinoza’nın bu kadar güzel anlatıldığı bir kitap okumamıştım.” -Dr. Saffet Murat Tura, Psikiyatrist-   “Bu kitap, hüzne âşık bir iklimde sevinci yüceltiyor. Sevinci çoğaltm ... Tamamını gör
12,65 TL
16,65 TL %24
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Yazar Hakkında

Kitap Açıklaması

Spinoza’nın bu kadar güzel anlatıldığı bir kitap okumamıştım.”

-Dr. Saffet Murat Tura, Psikiyatrist-

 

“Bu kitap, hüzne âşık bir iklimde sevinci yüceltiyor. Sevinci çoğaltmak için muhakkak okumamız, üzerine düşünmemiz gereken bir kitap...”

-Doç. Dr. SelçukŞirin, Eğitim Uzmanı-Psikolog-

 

“Çetin Balanuye, Spinoza’nın Sevinci Nereden Geliyor?’da, hüzünlere hapsedildiğimiz bir dünyada, Spinoza’nın rehberliğinde hakiki bir sevinci nasıl yaratabileceğimizi, ‘sevince dönüşme’yi nasıl başarabileceğimizi sorguluyor.”

-Dr. Eylem Canaslan, Felsefeci-

 

“Sık sık kedere battığımız şu zamanda okunacak kitap; sevince dönüşmenin mümkün olduğunu anlatıyor. Hem de ne güzel anlatıyor...”

-Prof. Dr. Haluk Şahin, Gazeteci-Yazar-

 

“Çetin Balanuye, felsefenin çetin meselelerini günlük dille, sokaktaki insana anlatmaktadır. Mutluluk kaygısı olan her bireyin okuması gereken mükemmel bir kitap.”

-Prof. Dr. Yasin Ceylan, Felsefeci-

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%75
%12,5
%0
%0
%12,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

06.03.2017

Yaşama Sevinçli ve Politik Bir Müdahale

Bu kitapla ilgili ilk sözüm şudur: Kesinlikle okunması gerektiğini düşünüyorum. Bir taraftan sahiden felsefe yapıyor ve yapmayı öğretiyor, diğer taraftan insana dört dörtlük bir terapi uyguluyor. Fazlaca kılişe görünmekten korkmasam bu kitabın yaşamımı değiştirdiğini söylerdim zaten politik gücü de buradan geliyor. Aslında şimdi fark ettim ki kitap kendi hakkında konuşturmuyor. Bir an önce edinin, edindirin. İyi okumalar...