0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
11,7 TL
18,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 11 - 13 Nisan
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Sözü sadaka kabul eden bir medeniyetin mensupları, sözün güzel olanını söylemelidirler. Kem sözü, esir etmelidirler. Müslüman sözü senettir. Eğer sözün sahibi Müslüman ise onda hainlik, döneklik, gevşeklik olmaz. Çünkü Müslüman, elinden ve dilinden insanların salim olduğu kimsedir. Sözüne güvenilen insandır. Sözünde sadık olan insandır. Sözünden fayda umulan insandır.

Bu kitap, bütünüyle ne sorumsuzca söylenen sözleri anlatır ne de sorumlu kişinin direk söylemesi gerekenlerin tamamını. Belki ikisinden de pasajların olduğu bir konuyu anlatır. Hayatımızın içinden bazı kareleri, sözle bağlantısından dolayı, “Dilim, senden çektim zulüm” dememek için, itikâdî ve amelî bir söz ibadetinden bahsettiğimizi söyleyebiliriz.

Bu kitap, hayatın içinden, sizden ya da bizden, kısacası bizim toplumumuzdan kareleri bulacağınız bir çalışmadır. Her okuyucu bu kitapta kendisini okuyacak ve bir manada her gün evden çıkmadan yaptığı gibi bir kez de bu kitapla aynaya bakacaktır. Gördüğü yüz güzelse ne ala; güzel değilse düzeltme yoluna gidecektir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız