Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Sleep Lady - İyi Uykular Tatlı Rüyalar Kitap Açıklaması

 


-Kendi bebeğinizin, küçük çocuğunuzun özel uyku koçu olmaya hazır mısınız?
-Uyku eğitimi nedir, neden gereklidir?
-Sleep Lady Sistemi'ni duydunuz ama ayrıntılarını bilmiyor ve öğrenmek mi istiyorsunuz?

Zamandan, paradan tasarruf etmek ve özlediğiniz uykuya (hem sizin hem de bebeğinizin!) kavuşabilmek için artık tek yapmanız gereken, bu kitaba sahip olmak!

The Sleep Lady ile İyi Uykular, Tatlı Rüyalar kitabıyla Kim West, ebeveynliğin en zorlu yönlerinden birini ele alıyor:

Yenidoğan-beş yaş arası küçük çocukları uyutmak…

West, hem ebeveyne hem de çocuğa nazikçe yaklaşan ve çocuğunuzu tek başına ağlamaya terk etmeyi gerektirmeyen, "Sleep Lady Metodu" ile pratik, izlenmesi kolay ve esnek bir yaklaşım sunuyor.

Genişletilmiş ve Güncellenmiş bu basım, küçük bebekleri iyi uyku ritimlerine yönlendirmekten seyahat ve diş çıkarma gibi "rutin bozucular"la baş etmeye, çocuğunuzu beşikten yatağa almaktan, ikizlere ve kardeşlere yönelik uyku tüyolarına dek bebek uykusu konusunda her konuya öneriler getiriyor. Ayrıca, uyku güvenliğine dair son araştırmaların, yenidoğan ağlamalarını deşifre etmenin ve emzik kullanımının yanısıra emzirme, aynı odayı paylaşma, birlikte uyuma, doğum sonrası depresyonu, bebek ve küçük çocuk yogası, gece beslenmelerinin bırakılması ve çok daha fazlasına dair genişletilmiş bölümler içeriyor.

Arzunuz, ister yenidoğanınızın uyku alışkanlıklarını nazikçe düzene sokmak isterse çocuğunuzun spesifik uyku sorunlarını ele almak olsun, The Sleep Lady ile İyi Uykular, Tatlı Rüyalar size ihtiyacınız olan tüm cevapları en az gözyaşı ile verecek…
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 464

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Gün Yayıncılık

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

01.03.2016

En geç bebeğiniz 6 aylık oldğunda bu kitabı okumuş

Ben bu kitabı okuduğumda kızım 13 aylıktı. Keşke daha önce alıp okusaydım ve uyku alışkanlıkları konusunda erkenden harekete geçmiş olsaydım dediğim oldu.

Kitaptaki yönetmleri TUTARLI bir şekilde uygularsanız işe yarıyor. Ama bir şekilde tutarsızlık yarattığınızda (ki bu sizin elizde) eski sorunu halletmiş ama yeni bir uyku sorunu yaratmış oluyorsunuz.

Sonuç olarak kitap güzel,1 yaş sonrasını da içeriyor. Bir çok soruya ve problemi kapsamış olan kitap kesinlikle uygulanabilir bir metot. Biz faydasını gördük. Çok da fazla göz yaşı yaşamadık.

Kitap gerçekten çok önemli olan ve diğer kitaplarda hep es geçilen detayları çok iyi vurguluyor. ÿ"Uykulu ama henüz uyumamışken bebeği/çocuğu yatağına koymakÿ" çok iyi açıklanmış.

ilk çocukta uygulayamadığım 0-5 ay  , 6-8 ay , 9-12 ay bölümlerini ikinci çocuğumda uygulayacağım artık :)

Bunun kadar iyi olduğunu düşşndüğüm bir başka kitap ÿ"Gece Boyunca Uyumakÿ" idi ama karşılaştırdığımda Sleep Lady´yi tercih edebilirim. ÿ"Gece Boyunca Uyumakÿ" da ise uyku dışındaki genel davranış sorunları ile ilgili de tavsiyeler bulabilirsiniz.

Yeni doğum yapacak arkadaşlarınıza alabileceğiniz en iyi hediye!

Tüm annelere, babalara, bebeklere iyi uykular tatlı rüyalar :)

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.