0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Sayfa Sayısı : 100

İlk Baskı Yılı : 2005

Dil : Türkçe

Bugüne dek hiçbir yalan, tarihteki en büyük basılı sahtekârlık örneklerinden biri olan Siyon Liderlerinin Protokolleride olduğu kadar güçlü ve etkili olmamıştır. İnsanoğlu, kanıtlanabilen ger ... Tamamını gör
15,2 TL
20,0 TL %24
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Bugüne dek hiçbir yalan, tarihteki en büyük basılı sahtekârlık örneklerinden biri olan Siyon Liderlerinin Protokolleride olduğu kadar güçlü ve etkili olmamıştır. İnsanoğlu, kanıtlanabilen gerçekleri göz ardı ederek, her şeye rağmen inanmak istediğine mi inanır?
Bu kitapta yer alan belgeler böyle bir yargının doğruluğunu gözler önüne sermektedir. İçerdiği savlar hiçbir mantığın kabul edemeyeceği; Antisemitizm canavarı'nın Yahudilerin yokluğunda dahi gelişip tırmanabileceğini göstermektedir.
Dr. Larsson yeryüzündeki tüm Yahudi'lere tarifsiz acı ve ızdırap getiren; bu yalanın; köklerine inerek üstündeki örtüyü kaldırıyor. Bu kökleri adım adım irdeleyerek Antisemitizm'nin bir ulustan diğerine kitlesel üreyişinin izlerini sürüyor.
İncil'den sonra; en çok yayınlanmış kitap; hüviyetini taşımasına karşın, Siyon Liderlerinin Protokolleri'nin varlığından pek çok Yahudi olmayanın haberdar olmaması, ya da tamamen uydurma niteliğine kayıtsız kalmaları hayret vericidir.
Birçok ulusta yükselmekte olan Antisemitizm dalgasının ve yanıltıcı mesajının Yahudi olmayanlar tarafından fark edilmesi çok önemlidir.
1905 yılından bu yana tam yüz yıldır baskısı yapılan Siyon Liderlerinin Protokolleri kitabına radikal bir yanıt.Sayfa Sayısı: 100

Baskı Yılı: 2005


Dili: Türkçe
Yayınevi: Gözlem Gazetecilik Basın ve Yayın A.Ş.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız