5/5 - 1 Kişi Yorum Yap
11,2 TL
14,0 TL %20
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 14 Mayıs - 17 Mayıs
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Siyasi Vasiyetim Kitap Açıklaması

Gerçekten Adolf Hitler’i ne kadar tanıyoruz?
Bize anlatılan veya TV’lerin anlattığı kadar mı tanıyoruz?
Gerçek düşünceleri ne idi?
İşte kendi ağzından, bizzat yaverine yazdırdığı cümleleri…
- Herkesin ırkının gururunu taşıması ve bunun diğerleri için bir hakaret telakki edilmemesi normaldir. Çinlilerin veya Japonların bizden aşağı insanlar olduklarını hiçbir zaman düşünmedim. Bu milletlerin geçmiş medeniyetlerin malı olduklarını ve geçmişlerinin bizimkisinden üstün olduğunu kabul ediyorum.

Nasıl ki biz mensup olduğumuz medeniyetten gurur duyuyorsak, onlar da kendim edeniyetleriyle öğünmekte haklıdırlar. Öyle tahmin ediyorum ki, Çinlilerle, Japonlar ırklarıyla ne kadar iftihar ederlerse, onlarla anlaşmak benim için o kadar kolay olur.

- Yahudi’yi diğer milletlerden ayıran özellik şudur: O Yahudiliği muhafaza ederken içinde bulunduğu toplumun bütün haklarına sahip olduğunu iddia eder.

Her iki tablo üzerinde dolabını çeviren ve bunu kendine verilmiş bir hak olarak kabul eden Yahudi’den başka, dünyada hiçbir kavim bu kadar aşırılık ve istismara kaçan imtiyazlar talep etmez.

- Hıristiyanlık Germenlere uygun bir din değildir.
- Savaştan önce Mussolini’nin kendini İslam’ın kılıcı şeklinde dünyaya ilan etmesi gibi gülünç iddiaları savaştan önce olduğu gibi halen alay konusu olmaktadır.

Hazreti Muhammed veya Hazreti Ömer gibi büyük fatihlere yakışacak olan bu unvan, Mussolini’ye para ile kandırılmış veya korkutulmuş birkaç zavallı ahmak tarafından verilmiştir. İslâm dünyası ile yapılabilecek büyük bir politika vardı.

İtalyan müttefikliğine olan sadakatimiz yüzünden elimizden uçan nice fırsatlar gibi bunu da kaçırmıştık!

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.