Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Bu güne kadar yüzbinlerce okura ulaşan bu roman, bir çok genç kızın içine düştüğü açmazı göz önüne sermektedir. Bu öyle bir açmaz ki, etrafında cazibe ve özentilerden oluşan tuzaklarla dolu... Açmazdaki genç kızlar ise bizim insanlarımız... Usta yazar Ahmet Günbay Yıldız, bu eseri ile insanımızın içinde bulunduğu şartları sebeb-sonuç ilişkileri içinde çok boyutlu işlerken, çözümü de gösteriyor.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 126

Baskı Yılı: 2007


Dili: Türkçe
Yayınevi: Timaş Yayınları

 

Puanlamalar

%50
%0
%0
%0
%50
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

28.03.2011

Sitem

Kitap dili çok akıcı kesinlikle elinizden bırakamadan okuyup bitiriyorsunuz, Ancak konu olarak yazar fazla iyimser bu romanında. Küçücük bir çoçuğa yetişkin insanlarda bile olmayan vasıflar yükleyerek, onun üzerinden dersler vermeye çalışıyor, bu küçük birey karşısında tüm zorluklar açılıyor ve çocuk en sonunda saadede kavuşuyor.

Günümüz yaşam şartlarında ayakları çok yere basan bir roman değil, ancak okuması keyifli ve eğlenceli bir roman. Bazen romanın siyasi mesajlar verilmek için yazıldığını hissediyorsunuz, çünki yazar bazen romanın dışına çıkıp kendi fikir, beyan ve özlemlerinide dile getiriyor.

Ahmet Günbay Yıldız sevdiğim yazarlardan bir tanesi, Yanık Buğday'lar ise orta okul yıllarında okuduğum, hafızamdan çıkmayan kitaplardandır.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız