Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Şimdiki Çocuklar Hala Harika Kitap Açıklaması

 

Bu kitap ÇYDD“nin hazırladığı Yaratıcı Okuma Dizisi“nin üçüncü kitabıdır. Dizinin amacı öğrencilere okumayı sevdirmek, okumanın etkin ve yaratıcı bir eylem olduğunu göstermektir.
Yaratıcı Okuma Dosyaları, öğrencilerin kitapları daha iyi anlamalarını, sorunları belirmelerini, sorgulamarını, okuduklarıyla kendi yaşamları arasında bağlar kurmalarını ve kitabın ötesini düşleyerek yeniden üretmelerini sağlayacak etkinlikler içermektedir.
Yaratıcı Okuma Dosyaları, yapılandırıcı ve öğrenci odaklı eğitim yaklaşımlarıyla hazırlanmıştır. Öğretmenle, Milli Eğitim Bakanlığı“nın hazırladıpı Yeni İlköğretim Programlarında zorunlu olan ’serbest okuma’ saatlerinde bu kitapları okutup dosyalardaki etkinlikleri uygulayabilirler. Ayrıca, çocuğun etkin bir okur olma yolunda ilerlemesini isteyen veliler, bu kitaplardan ve Yaratıcı Okuma Dosyalarından yararlanabilirler.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.