Hamur Tipi : 1. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 192

Ebat : 13,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2018

Yüce bir milletin küllerinden yeniden doğuşudur. Büyük bir millet olduğunu hatırlayışı ve haykırışıdır. 15 TEMMUZ; 1960, 1980 ve 28 Şubat kalkışmalarına karşı koyamayışının ezikliğini üzerinden atıp; hainle ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Yüce bir milletin küllerinden yeniden doğuşudur.

Büyük bir millet olduğunu hatırlayışı ve haykırışıdır.

15 TEMMUZ;

1960, 1980 ve 28 Şubat kalkışmalarına karşı koyamayışının ezikliğini üzerinden atıp; hainler gürûhuna, katiller sürüsüne “HOP BİR DAKİKA!” diyerek, elleriyle tanklara, süpürge ile F16’lara kafa tuttuğu, mermilere vücudunu siper ettiği şanlı bir günün, kanla, irfanla bir tarihin yazıldığı, mucizevi bir zaferin kazanıldığı DİRİLİŞ DESTANIDIR.

“Küllü men aleyhâ fân”( Göklerde ve yerde var olan her şey yok olup gitmeye mahkûmdur) âyeti celilesine iman etmiş bir topluluğun,

“Sanki öbür dünyadan gelmiş idiler,

Sılayı rahim edermiş gibi neşeliydiler” Nİ’MEL CEYŞLERİN, GÖKTEN BİR HABER ALMIŞCASINA BİR ARAYA GELİVEREN FATİHAN ORDUSUNUN belki de bir asrımızı esir ve rezil ve de zelil olarak yaşamaktan kurtardıkları, nice şühedanın kanıyla yoğrulmuş aziz vatan toprağını yeniden vatan yaptıklarının şeref günüdür  15 TEMMUZ !

İşte Bablı TARHAN da bu kitabında her bir şiirini kendilerine çok şey borçlu olduğumuz şehitlerimize ithaf ederek “borcunu” ödemeye gayret etmiştir.

Mekânlarını Cennet eylesin Hakk Teâla, Buyurun sıdk ile ruhları içün El Fatiha!

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!