3,5/5 - 13 Kişi Yorum Yap, Kazan!
93,5 TL
170,0 TL %45
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 16 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 17 Ekim
Standart Teslimat : 18 - 20 Ekim
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Kitap Açıklaması

“Oku, okumalısın. Güneşin altında yeni bir şey yoktur. Her şey daha önceden yapılmıştır.”


-Sherlock Holmes-


 


 


Sherlock Holmes’un hikâyeleri sırasıyla bir bütün halinde okuduğunda o girift örümcek ağı görülecektir ve aslında müstakil olarak okunabilen metinlerin bile ayrıntılar sayesinde koca bir bütünün sadece parçaları olduğu gerçeği sıra dışı bir okuma deneyimini de beraberinde getiriyor. Neredeyse çoğu hikâye kendi bünyesinde, kendinden önceki ve sonraki hikâyelere dair muazzam parçalar barındırdığı için bu kitap, bir solukta okunabilecek kitaplardan çok daha fazlası… 


 


Klasik Sherlock Holmes hikâyelerine alışanlar için, Sherlock Holmes romanları, suç unsurunun daha derinlemesine işlendiği bir zaman tüneline dönüşüyor. Bazen bir suçun aydınlatılması için yıllar öncesine giderek asıl nedeni görmek gerekiyor ve bu durum işlenen bir suçun ne kadar uzun bir süreçten sonra gerçekleştiğinin kanıtı gibi okuru, anlık işlendiği sanılan suçların sahne arkasına davet ediyor.  


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%38,5
%30,8
%15,4
%0
%15,4
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

07.06.2019

Fena değil

Görünüş olarak güzel fakat çok fazla yazım hatası var ve böylesine dış kapağına özenilmiş ürüne yakışmamış.Ayrıca uzun süreli okumada kitap ağırlığından dolayı rahatsızlık oluyor benim gibi yatarak okumayı seviyorsanız tavsiye etmem.

13.05.2019

Sherlock Holmes Ölümsüzdür

ünü yazarını aşan nadir karakterlerdendir. hatta sir arthur conan doyle bu durumdan öyle sıkılmıştır ki, son vaka adlı hikayede james moriarty ve sherlock holmes ikilisini reichenbach şelalesinden atarak öldürmüştür. bunun sonucunda herkes galeyana gelmiş, o dönem borsacılar gibi önemli adamlar dahi kollarına siyah bant takmış, hayranları sokaklarda ağlamış, sir arthur conan doyle'a mektup yağdırmışlardır. hatta bir kadın okuyucusu mektubuna "sen bir canavarsın" diyerek başlamıştır.bu kadar tepkiye sadece 10 yıl dayanabilen sir arthur conan doyle ise boş ev hikayesiyle sherlock holmes'i geri döndürmüştür.

14.04.2019

cok iyi

film tadinda.sherlock holmes seven herkese tavsiye ederim

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız