126,75 TL
Standart Teslimat : 24 Mayıs - 27 Mayıs
Bu üründe kargo bedava!

Sherlock Holmes 2. Cilt Kitap Açıklaması

 


Dünyanın önde gelen Victoria dönemi ve Sherlock Holmes uzmanlarından Leslie S. Klinger'ın editörlüğünde hazırlanan Açıklamalı Notlarıyla Sherlock Holmes, yalnızca polisiye meraklılarına değil, tüm edebiyatseverlere hitap eden bir çalışma.

Dünyanın en ünlü dedektifiyle yeni tanışan okurlar, Klinger'ın öykü girişlerindeki berrak sunumlarından yararlanırken; deneyimli Sherlockçular, Victoria Çağı İngiltere'siyle ilgili tarihi bilgilerin yanı sıra Sherlock üzerine üretilen en önemli teorileri de içeren binden fazla notla büyülenecekler.

Sherlock Holmes külliyatını içeren üç kitaplık serinin ikinci cildi, 1903-1927 arasında Strand Magazine'de yayımlanan öykülerin özgün hallerini kapsıyor. Sherlock Holmes'un Dönüşü, Son Selam ve Sherlock Holmes'un Vaka Kitabı adlı üç kitaptan oluşan bu cilt, bugüne kadar hazırlanmış en derli toplu ve en kapsamlı Sherlock Holmes külliyatının ikinci halkası.

Arthur Canon Doyle eşsizdir... Eser verdiği türdeki öncülüğü, taklit edilse ya da genişletilse dahi, asla aşılamamıştır.
-Stephen Fry-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 1078

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

30.03.2020

hayranları kaçırmasın

everest yayınları baskısında o kadar çok açıklama ve not var ki ister istemez siz de maceralara dahil oluyorsunuz. kaçırılmamalı.

05.01.2016

Tek Cilt Üç Kitap

Sherlock Holmes´un Dönüşü
Son Selam
Sherlock Holmes´un Vaka Kitabı

20.10.2015

cilt hakkında soru

bu ciltler,diğer holmes kitaplarını içinde barındırıyor mu? Yani ciltleri çıkarma maksadı,kitapları bir araya getirmek mi?

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.