Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Sessiz Köşe Kitap Açıklaması

 

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

Dünyada 500 milyon üzerinde satış rakamlarına ulaşan ve 38 dile çevrilen kitaplarıyla tanıdığımız Dean Koontz, uzun bir aradan sonra yine bestseller listelerinde zirveye tırmanan yeni bir seriyle geri dönüyor!

“Benim mutlaka ölmem lazım...”

Bu, yaşamak için her şeye sahip olsa da kendi hayatına kıyan bir adamın geride bıraktığı ürpertici kelimelerdi. Üstelik bu hazin ölüm sadece onunkiyle sınırlı kalmayacaktı.

Alanında uzman, çok iyi yerlere gelmiş, iş hayatları ve aile yaşamlarında oldukça mutlu ve zeki insanlar esrarengiz bir şekilde intihar ediyor ve bu durum yakın çevreleri arasında da oldukça şaşkınlığa sebep oluyordu.

Ancak başarılı bir FBI ajanı olan Jane, kocasının hayata bağlılığını bilecek kadar ona âşıktı ve çektiği tüm acılara, korkuya, yalnızlığa ve öfke nöbetlerine rağmen bir an bile vazgeçmedi; ne olursa olsun bir gün gerçeği bulacak kadar kararlıydı. Kılık değiştirdi, şehirler aştı ve bu esrarengiz olayların peşini bırakmadı. Çünkü öfkesinin yönlendirdiği bir kadını durdurmanın mümkün olmayacağını kimse bilemezdi. Bu gücü ona veren şey “aşk”tan başkası değildi.

Ve bulduğu gerçekler bazı “güçleri” rahatsız edecek kadar dikkatleri üstüne çekmesine yetecekti.

“Hikâyenin başından itibaren paranoya ve gizem artarak devam ediyor. Jane Hawk’la harika bir karakter yaratan Koontz yine şaşırtmıyor.”

– Associated Press-

“(Dean Koontz’un her zaman yaptığı gibi) Fevkalade bir kurgu! İlk sayfasından itibaren sizi içine çekiyor!”

– Suspense Magazine-

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

12.10.2018

KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM

KİTABIN SONU TAMAMEN HAYAL KIRIKLIĞI OLDU BENİM İÇİN. İKİNCİSİ ÇEKİLECEK FİLMLER GİBİ ÇAT DİYE EN HEYECANLI YERİNDE KESİLMİŞ KİTAP. "EE BEN BUNU NİYE OKUDUM ŞİMDİ?" DEDİM KENDİ KENDİME. DETAYLI İNCELESEYDİM KESİNLİKLE ALMAZDIM.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.