4/5 - 17 Kişi Yorum Yap
17,3 TL
30,0 TL %42
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Seni Anlıyorum Çocuk Kitap Açıklaması

Çocuğunuzu ilk kucağınıza aldığınız anı hatırlıyorsunuz değil mi? Ne kadar kaygılı, korkak, acemi, ne yapacağını bilmeyen; aynı zamanda da ne kadar mutluydunuz...

Birçoğumuz psikolojik ve fiziksel şiddetin normal karşılandığı dönemde büyüdük.  Hiçbirimiz geçmişe dönüp de kendi çocukluğumuzda bize yapılan hataları düzeltemeyiz. Ama kendi çocuğumuzun geleceğini mutlu bir çocukluk üzerine inşa edebiliriz!

Her anne ve baba gibi sen de zaman zaman çaresiz kaldın ve sabrın tükendi. Hiç istemediğin şeyleri yaptın belki...

Ya da çocuğunu büyütürken karşılaştığın sorunlara bir türlü çözüm bulamadın... Belki de çocuk eğitiminde doğru bildiğin yanlışlar vardı! "Ben çocuğumu en iyi şekilde anlamak;  sorunlarımı sevgi ve sabırla çözmek ve ona miras olarak mutlu bir çocukluk bırakmak istiyorum!" diyorsan bu kitabı mutlaka okumalısın.

Ben bir anne olarak, bu kitabı okuyan herkese; çocuğunuz ile olan ilişkilerinizi sevgi, saygı, şefkat ve sabır üzerine yeniden inşa edeceğinizin sözünü veriyorum...

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%35,3
%41,2
%17,6
%5,9
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

26.09.2020

Çok anlamlı

Yazarın diğer kitapları gibi bu da çok güzel

11.11.2019

Güzel bir kitap

Fazlasıyla akıcı deneyimlerin paylaşıldığı ama hiç birinin de unutulmaması gerektiği bir kitap bol bol altını çizip dönüp bakacağınız kitap olabilir..

07.07.2019

Akıcı bir kitap

Yazarın kişisel deneyimlerini paylaştığı bir kitap. Çocuğunuzun koşulsuz sevgi ve kabulü üzerine kurulu bir yaklaşımı var. Fark yaratan bir kitap diyemem.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.