0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
19,0 TL
25,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 21 Ocak - 26 Ocak
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Senden Gelen Ölüm Kitap Açıklaması

Oğlum Irak’ta adlı romanın yazarı Güngör E. Eroğlu, son on yılda kaleme aldığı öykülerinde kimlik, aile, aşk, yalnızlık, göç; savaşların görülen ve görülmeyen etkileri ve yaşamın anlamını sorgulamak gibi çeşitli temaları işlemektedir.

Meksika’dan kaçak olarak San Diego’ya gelen bir ailenin yaşadığı kültür şoku ve oğulları Ricardo’nun işlediği suçlar sonucu cezaevine düşmesi ve sonrası; Amerika’nın son yıllarda yaptığı Afganistan ve Irak Savaşlarında çarpışmış olan Kenny’nin sivil yaşama uyumsuzluğu; materyalizmin egemen olduğu dünyamızda platonik bir aşk yaşayan David ve Emily’nin hüsran dolu yaşamları; mutlu ve başarılı Larry’nin, karısının ani ölümüyle irdelemeğe başladığı yaşam felsefesini konu edinen öyküler ve diğerleri, yalın ve akıcı bir dille anlatılmaktadır.

Kısacası kırk üç yıldır Amerika’nın değişik kentlerinde yaşamış olan yazar, bu ülkeden insan manzaraları sunmaktadır okurlara.

*Bu kitaptan sağlanan gelir, yazarın "Kalbimde önemli bir yeri var,” dediği Spark Eğitim ve Araştırma Vakfı’na bağışlanacaktır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.