1/5 - 170 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 256

Ebat : 13,5 x 19,5

Sadece hayatta değil, ayakta da kalarak, mutlu olarak, kahkaha atarak yeneriz düşmanlarımızı. En büyük intikam, intikamı bile düşünmemektir. En büyük intikam, bizsizliktir. En büyük intikam, senin aynada gördüğünü onun artık görememesidir... ... Tamamını gör
12,78 TL
21,3 TL %40
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Sadece hayatta değil, ayakta da kalarak, mutlu olarak, kahkaha atarak yeneriz düşmanlarımızı. En büyük intikam, intikamı bile düşünmemektir. En büyük intikam, bizsizliktir. En büyük intikam, senin aynada gördüğünü onun artık görememesidir...

Nilgün Bodur

Bir sene kadar önce eşyalarımı toplayıp sessiz sedasız giderken biliyordum terk ettiğimin terk edenim olduğunu. Gürültü çıkarmadığım, ağlamadığım, kapıları çarpmadığım, eşyaları kırmadığım için hissediyordum bu gidişin dönüşü olmadığını. Bazı gitmeler, beceriksizce teşebbüs edilmiş intihar gibidir.

Not bırakırsın, anlatırsın, ağlarsın... Geride kalanları acıtmaya çalışırsın. Hâlâ bir umudun olduğunu gösterir bu haber veriş, kendini özetleyiş. İşte böyle ölemezsin. Bağın varsa gidemezsin. Ben not bırakmadım giderken, çıt çıkarmadım. Çıkaracağım tüm seslerin duyulmayacağını anladım. Gitmedim aslında, kabullendim ve vazgeçtim. Kapıyı kaparken, kolundan tutanın olmadığında eyleminin adının terk etmek olmadığını anladım. Terk eden, terk edilmiştir. Ardında bırakacağı gürültü sadece başarısız bir intihar girişimidir. 

Yani gitmek bana ait bir eylem gibi görünürken, anladım ki giden sendin.

Bir sene sonra geriye bakıyorum da, sen gittin ya ben çok güzelleştim...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%7,6
%4,1
%2,9
%4,1
%81,2
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

20.09.2018

Hüzün..

Bir aşkın bir kadının hüzunun mutluluğun acının şansın hayatın huzurun sevincin anlatıldığı dizeler..

23.08.2018

Nilgün Bodur

Nilgün Bodur' u ilk internette bir videosu sayesinde tanıdım. İdefix' ten kitap sipariş ederken de kitabını gördüm ve aldım. Hatta yanlışlıkla iki tane sipariş vermişim. Edebi kaygısı olmadan, rahat, içten, eğlenceli ve düşündürücü yazdıkları. Bazı bölümlerde bayağı güldüm ve eşime de okudum. Bu yaz sıcaklarında alın, okuyun bence. Yüreğinizi ısıtacak, kolay okuyacağınız çok hoş bir kitap...Pişman olmazsınız.