3/5 - 4 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 230

Ebat : 13 x 19

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1. Basım

Bu hikaye dünyada neden bulunduğunuzla ilgili. Siz özelsiniz. Dünyaya bir amaç için geldiniz. Diğer yedi milyar insanın olmadığı ve yapmadığı bir şeyi olmak ve yapmak için. Yaşamanız gereken bir ha ... Tamamını gör
31,96 TL
47,0 TL %32
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Yazar Hakkında

Rhonda Byrne

Rhonda Byrne

Rhonda Byrne (d. 1951), Avusturalya'lı Televizyon yazarı ve yapımcısı. Belkide en bilinen çalışması The Secret (Sır) adlı kitabı ve aynı adla sinemaya uyarlanan filmidir. Aynı zamanda Sensing Murder adlı TV programının da yapımcısıdır.Australia's Herald Sun gazetesinde yayınlanan bir makaleye göre Rhonda, aynı zamanda Avusturalya TV dizisi Dünyanın En Güzel Reklamları ve Evlen Benim ... Tamamını gör

Yazarın Diğer Eserleri

Kitap Açıklaması

Bu hikaye dünyada neden bulunduğunuzla ilgili.

Siz özelsiniz. Dünyaya bir amaç için geldiniz. Diğer yedi milyar insanın olmadığı ve yapmadığı bir şeyi olmak ve yapmak için.

Yaşamanız gereken bir hayat var; çıkmanız gereken bir yolculuk. Bu kitap, işte o yolculukla ilgili.

Dünya üzerindeki en başarılı insanlardan on ikisi imkânsız gibi görünen hikâyelerini sizinle paylaşmak için biraraya geldi.

Size en büyük hayalinizi gerçekleştirmek için yeterli donanıma sahip olduğunuzu söylüyorlar. Siz hayalinizi gerçekleştirdiğinizde görevinizi yerine getirecek ve gerçek anlamda dünyayı değiştireceksiniz.

Bir zamanlar, bir kahraman vardı.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%25
%25
%25
%0
%25
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!