3,5/5 - 9 Kişi Yorum Yap
13,25 TL
18,9 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 14 Nisan - 19 Nisan
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Seçilmiş Kişi The Giver Kitap Açıklaması

Sonra döndü ve onu yalnız başına, yüzü kalabalığa dönük ayakta dururken bırakarak, sahneden ayrıldı. Kalabalık aynı anda hep birlikte adını mırıldanmaya başladı. "Jonas." İlk başta fısıldıyorlardı. Zorlukla duyuluyordu, sesleri bastırılmıştı. "Jonas, Jonas." Sonra daha yüksek sesle ve hızla devam etti. "JONAS. JONAS. JONAS." Adının bir ağızdan söylenmesinden, Jonas, topluluğun kendisini ve yeni görevini benimsediğini, yeni bebek Caleb’e verdiği gibi kendisine de yaşam verdiğini biliyordu. Göğsü minnet ve gururla kabarmaştı. Ama aynı zamanda korkuyla da dolmuştu. Kendisinin seçilmesinin ne anlama geldiğini bilmiyordu. Ne olacağını ya da başına neler geleceğini bilmiyordu.

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%44,4
%22,2
%22,2
%0
%11,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

13.12.2006

Olmaz böyle şey

Bu kitap bize az mı çektirdi. Inter2 olanlar bilir. Türkçesini okumadım. Çok isterdim, İngilizcesini okumaktan iyidir. Sıkıcı bir kitaptır. Saçma şeyler anlatır. Anlamsızdır.

15.04.2006

The Giver

Bu kitabin İngilizcesi vardi bende, Türkçe çevrildiğini gördüğümde çok heyecanlandım... Ödul almış bir kitaptır ve kesinlikle okunması gerek...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.