Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Savaş ve Barış, "klasik" dendiğinde akla gelen ilk kitaplardan. Napoléon'un Rusya'yı işgalini anlatan dev bir savaş romanı, aynı zamanda bir Rusya panoraması. 1800'lerin ortalarında Rusya'nın içinde bulunduğu sosyal ve ekonomik koşullar, kentlerde, köy ve kasabalarda, büyük çiftliklerde sürdürülen hayat, dönemin önde gelen kişilikleri, saray yaşamı, özellikle üst sınıf ustaca çiziliyor.

Tolstoy, 1. cildin girişinde yer verilen önsözünde Savaş ve Barış'ı yazarken hissettiklerini, yaptığı zorlu çalışmaları ve romanın geçirdiği aşamaları anlatıyor. Bu metinler, özellikle bu dev romana daha yakından, yazarının gözünden bakma fırsatı verdiği için çok önemli.


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 1700

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 1788

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

 

Puanlamalar

%80
%0
%10
%0
%10
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

31.07.2015

iade ettim

kitap ciltli yazdığı halde ciltli değil. Karton kapaklı 2 kitap halinde. Bu nedenle iade ettim.

24.06.2015

adfdsf

kitabı yeni alan biri yazabilirmi aşşağıdaki yorumlarda bahsedilen çeviri hataları,boş sayfalar vs. varmı ? ve kitap 2 cild mi

24.12.2014

Başka bir yayınevinden tercih edin rahat edin

Kitap bana arkadaşım tarafından hediye edilmişti.Okumaya başladıktan sonra 1.ciltte bazı sayfaların eksik ve basım sırasının yanlış olmasından ötürü geri iade ile yenisini talep ettim.Ya benim şansıma ya da Can Yayınlarının beceriksizliği nedeniyle bu sefer de 2.ciltte sayfalar bomboş basılmamış olarak kitabı görünce Can Yayınlarına ve idefix.com´a sitem etmemek mümkün değil.Gidin başka bir yayınevinden alın mis gibi kitap okuma zevkiniz bozulmasın.Eksik basım yamuk sayfa ve karışık sayfa düzeni gibi sorunlar yaşamayın.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız