19,0 TL
Standart Teslimat : 20 Mayıs - 23 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Savaş Sanatı Kitap Açıklaması

 

Esrarengiz bir Çinli savaşçı - filozof tarafından günümüzden iki bin yıl önce yazılan Savaş Sanatı belki de dünyanın en etkili ve saygın strateji kitabıdır. Nitekim yazıldığı tarihden bugüne askeri önderler ve stratejistlerce olduğu kadar, Asya kıtasında, çağdaş politikacılar ve yöneticiler tarafından da hala aynı şevkle okunup incelenmektedir.

Feodal kültürden, adeta bir gecede, tüzel kültüre geçiveren Japonya'da Savaş Sanatı'nın günümüzdeki öğrencileri bu klasiğin stratejilerini çağdaş politika ve iş dünyasına aynı özenle uygulamaya devam ediyorlar. Hatta kimilerince Japonya'nın savaş sonrası yükselişinin temelinde Sun Tzu'nun sürekli olarak vurguladığı şu ilke yatıyor:
Savaşmadan kazanmak en iyisidir...(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

04.01.2021

.

Haluk Tatar önerdi. Eminim çok güzel

06.09.2010

..

Faydalı saptamalar ve tecrübeler içermekle beraber belki de adının büyüklüğü nedeniyle aradığımı tam olarak bulamadığım bir kitaptı. lgilisine yine de tavsiye ederim.

14.04.2008

Yaşama dair her şey

Her ne kadar adı savaş sanatı da olsa "içindeki satırlarda yaşama sanatından başka birşey yok" her kim yaşantısına çekidüzen vermek ya da yaşamı tanımak istiyorsa mutlaka bu kitabı başucu kitabı yapmalı

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.