28,8 TL
Standart Teslimat : 01 Temmuz - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Sarmal Kitap Açıklaması

 

1950’li yıllardan itibaren önce ABD destekli sonra Suudi Arabistan sermayesinin katkılarıyla bir “Siyasal İslam” organizasyonu kuruldu.

Bu örgüt/organizasyon gelişti, büyüdü, çeşitli kollarıyla ağ gibi ülkemizi sarmaladı. Kadrolar yetiştirdi, kurumlara sızdı, bürokrasiye yerleşti, parça parça devleti ele geçirdi ve en sonunda “tam iktidar” oldu. Uzun yıllardır da Türkiye Cumhuriyeti devletini yönetiyor.

Şimdi ise onların çocukları, tıpkı 1950’li ve 60’lı yıllarda babalarının dedelerinden devraldığı gibi, bu organizasyonu babalarından devralmaya hazırlanıyor.

Birinci kuşak oluşturdu, ikinci kuşak büyüttü, üçüncü kuşak ise günümüz Rabıta’sını kurarak hanedanlaşmaya hazırlanıyor.

Kısacası MTTB’den TÜRGEV’e uzanan bu “Sarmal”, cumhuriyetimizi dönüştürüyor.

 


(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

29.11.2020

Sarmal!da ilişkiler ağı

Murat Ağırel'in büyük bir emekle yazdığı Sarmal, günümüzün iktidar odağında  yer alan önemli şahsiyetlerin derin devlet örgütlenmesinde nasıl önemli roller oynadıklarını anlamak, kavramak ve günümüzün siyaset ilişkilerini analiz etmemize olanak sağlayan önemli kitaplardan biri... Dünü öğrenmek, günümüzü anlayabilmek ve geleceğin nasıl şekilleneceğine dair fikir edinmemizi sağlayacaktır.

16.11.2020

Görüş

Gayet bilgi temelinde açıklayıcı bir kitap emeği geçenlerin eline sağlık.

10.09.2020

Sırların ortaya çıkması

Okuyunca çok farklı iş ve işlemlerin yapıldığını öğrenme fırsatımız olacağını zannediyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.