60,5 TL
Standart Teslimat : 01 Temmuz - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Sandman 5-Sen Oyunu Kitap Açıklaması

 

Tüm zamanların hem en popüler, hem de eleştirmenlerce en çok beğenilen grafik romanlarından biri olan SANDMAN, çizgi roman dünyasında olgun ve lirik fantazinin dönüm noktası oldu. Mecranın en aranan sanatçılarının resimlendirdiği seri, modern ve antik mitolojilerin çağdaş kurgularla, tarihi dramalarla ve efsanelerle beraber dokunduğu zengin bir karışım.


SANDMAN serisinin beşinci cildi SEN OYUNU’nda çocukluğun muhayyel manzaraları sahne alır. Düşlem’in unutulmuş bir köşesinde uyanık dünyayı koruyan duvarda bir çatlak oluşur ve bu çatlaktan bir grup New Yorklu genç hem ürkütücü derecede tanıdık hem de rahatsız edici derecede kötücül bir diyara doğru geçiş yaparlar.


Samuel R. Delany’nin sunumuyla

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yayıma Hazırlayan: Alican Saygı Ortanca, Emre Aygün

Düzelti: Ömer Ezer

Kapak Tasarım: Hamdi Akçay

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

09.02.2019

Beklentiyi karşılamadı

Uzun süredir Türkçe çevirisini beklediğim serinin son kitabı malesef ki beklentiyi karşılamıyor. Önceki kitaplardan Sandman'in yüceliğine aşina olduğumuz karakter, 6 bölümlük kitapta neredeyse 3 kere beliriyor ve bunların en uzun süre göründüğü kısımda ise yaratılışta doğmuş olan ama kendisini ülkede gizleyen bir cadının taciz edici sözleri üzerine eylemsiz kalması insanın sinirine dokunuyor. İnsan koskoca düşülke kralının bir cadı ile boy ölçüşemeyecek konumda olduğu hissine kapılıyor. Bunun yanında ilk kitaplarda da gördüğümüz Sandman'in kumlarının karakterin silahını en etkili şekilde kullanımı ve yazarın da kitaptaki kurgusunun güçlü taraflarını ortaya çıkarıyor. Her kitabın sonunda beklediğimiz eskiz çalışmaları bu kitapta malesef göremiyoruz ve bu durum belki de bu durum kitabı koleksiyon ürünü olmama konumuna sokabilir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.