Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Sandman 2-Bebek Evi Kitap Açıklaması

 


Tüm zamanların hem en popüler, hem de eleştirmenlerce en çok beğenilen grafik romanlarından biri olan SANDMAN, çizgi roman dünyasında olgun ve lirik fantazinin dönüm noktası oldu. Mecranın en aranan sanatçılarının resimlendirdiği seri, modern ve antik mitolojilerin çağdaş kurgularla, tarihi dramalarla ve efsanelerle beraber dokunduğu zengin bir karışım olan SANDMAN macerasının ikinci cildi, uzun zamandır kayıp akrabalarını, bir kongrede buluşan seri katilleri ve nihayetinde gerçek kimliğini kısacası beklediğinden çok daha fazlasını bulan Rose Walker'ın peşinden gidiyor. İplerin kendisine çok daha yakın birinin elinde olduğundan habersiz Rüyalar Efendisi'yse gizemi çözmeye çalışıyor.

Clive Barker'ın sunumuyla

"Çizgi roman tarihindeki en müthiş destan."
-The Los Angeles Times Magazine-

"Neil Gaiman hikâyelerle dolu bir hazine sandığı ve elini hangi işe atsa biz kârlı çıkıyoruz."
-Stephen King-

"Çizgi roman okuyup okumamanız umurumda bile değil ama bu seriyi kesinlikle okumalısınız."
-Patrick Rothfuss-

"Gaiman, zengin bir hayal gücüne ve büyük konuları ustalıkla anlatma yeteneğine sahip."
-Philip Pullman-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 236

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

21.10.2021

Modern Çizgi Romanların Yapı Taşlarından

Nasıl ki dünya edebiyatında bazı dönemler ve romanlar vardır ki roman yazımına kökten etki etmiştir, Sandman serisi de aslında modern çizgi romanlara böyle bir etkide bulunmuştur. Çizgiromanların yalnızca süper kahramanlardan ibaret olmadığını, popüler kültür kitlesine de farkettiren eserlerdendir. Her ne kadar görsel anlatımı artık eskimişeskimiş olsa ve desen tarzı olarak büyük bölümü beni tatmin etmese de içerik olarak eşi bulunmaz bir hazine sunuyor. Sadece çizgi roman okurunun değil, genel olarak "oku" kitlesinin edinmesi ve kütüphanesinde bulundurması gereken bir seri.

08.02.2021

Bir Başyapıt

Kesinlikle okunması gereken bir seri

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.