4,5/5 - 4 Kişi Yorum Yap
22,8 TL
30,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 03 - 06 Haziran
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Gerçek bedensel yetilerle ulaşılması olanaksız gibi görünen zaman, mekan farklılıkları, internet ve mobil teknolojiler ile ulaşılabilinir hale geldi. İnsanlar daha az yüz yüze, daha fazla teknolojik araçlarla iletişim kurmaya yöneldi. Çok renkli ve canlı bir dünya olan sanal ortamı bu bakış açısıyla ele alan bu kitapta, yeni şekillenen, Blog, RSS, Wikis, Podcasting, Twitter, Toplumsal Paylaşım Ağları: Facebook, MySpace ve YouTube, Flicker gibi sosyal medya araçlarının kullanım alanları ve işlevlerine yer verilmektedir.
Kitapta, halkla ilişkilerin değişen yüzü, sanal ortam ve araçları ile ele alınarak, internet üzerinden gerçekleştirilen halkla ilişkiler uygulamaları bazı örneklerle okuyucuya sunulmaktadır.Sayfa Sayısı: 131

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Derin Yayınları

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

03.06.2001

Lazutlar ve Lazutlar 2'ye sahibim. 3, 4, 5 i bekliyorum. Fuat Saka'yı tesadüfen duydum. Yeterince tanınmadığını düşünüyorum. Müzikler için kendisine teşekkür ederim.

26.05.2000

Bence super bir albüm zamanımızın Karadeniz sanatçılarının sığlığından bıkanlar için gerçek Karadenizlilerin yaptığı ve etnik kökenimizi yansıtan bır albüm. Mutlaka edinin.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız